Wakacje: 5 dni w Czarnogórze za 439 PLN. Loty z Katowic oraz noclegi niedaleko plaży
Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie krótki, wakacyjny urlop w atrakcyjnej cenie na Bałkanach. Czarnogóra mimo niewielkich rozmiarów słynie z fantastycznych krajobrazów, szerokich plaż, wysokich gór i gościnności mieszkańców, a pogoda na początku sierpnia z pewnością was nie rozczaruje.
Do Czarnogóry udacie się w dniach 1-6 sierpnia. Najtaniej bilety kupią osoby posiadające wykupione konto Wizz Discount Club, pozostali chętni zapłacą nieco więcej. Bez dodatkowych kosztów polecicie tylko z bagażem podręcznym. Przed wycieczką polecam przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.
Z katowickiego lotniska wylecicie w sobotę o godzinie 06:20, po niecałych dwóch godzinach przylecicie do Podgoricy. Lot powrotny jest zaplanowany w czwartek o 13:25.
W Czarnogórze wybrałem dla was zakwaterowanie w nadmorskiej miejscowości Sutomore. Będziecie mieli do dyspozycji bardzo dobrze oceniany apartament. Jego atutem jest położenie – tylko 5 minut spacerem od plaży. Istnieje możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji.
Termin podróży: sierpień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament
Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 439 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel354 PLN/2 osoby
Będziecie nocować w Apartments Moracanin. Oferuje on gościom pokoje z balkonem, aneksem kuchennym oraz prywatną łazienką.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluSierpień w Czarnogórze?
Zatrzymacie się w mieście Sutomore, popularnym kurorcie, znajdującym się na Riwierze Barskiej w otoczeniu gór Rumija. Jest to idealne miejsce na wypoczynek na szerokich plażach, a o tej porze roku będziecie mogli liczyć na dużo słońca oraz wysokie temperatury.
Wykorzystując wypożyczony samochód oraz niewielkie odległości odwiedźcie także inne interesujące miejsca. Będąc w Kotorze, musicie wybrać się do twierdzy św. Jana, skąd rozciąga się niesamowita panorama na Zatokę Kotorską. Do pokonania jest około 1500 schodów, a droga powinna wam zająć 45 minut czasu. Warto udać się tam z rana, kiedy nie ma jeszcze tłumów turystów i upału.
Wybierzcie się również do położonej nad Morzem Adriatyckim, modnej Budwy. Innymi wartymi odwiedzenia punktami są m.in. znajdujący się w górach w centralnej części kraju, przyklejony do skały klasztor Ostrog, czy też największe na Półwyspie Bałkańskim Jezioro Szkoderskie. Sprawdźcie także wyczerpujące porady na naszym forum.


Side od 2801 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hurghada od 2611 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Side od 1942 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?