Fly4free.pl

Wakacje 2018: Loty na Sycylię (Katania) z Katowic za 248 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: K. Roy Zerloch, Shutterstock.com
Jak wiecie o tanie loty w sezonie urlopowym jest ciężko, dlatego już dziś proponuję Wam zarezerwowanie biletów w promocyjnej cenie na Sycylię. Przeloty w sierpniu przyszłego roku do Katanii dostępne są za tytułowe 248 PLN.

Sycylia jest największą włoską i zarazem europejską wyspą Morza Śródziemnego. Bujna roślinność, idylliczne zatoczki, pyszne jedzenie – to wszystko czeka na Was na miejscu. Na deser bajeczne widoki gór „schodzących” prosto do morza. No i nie zapomnijcie „spotkać” na swojej drodze wulkanu Etna. Udanej podróży!

LOTY

Kliknij i zarezerwuj loty do Katanii w terminie 19 – 29 sierpnia:

Kliknij i zarezerwuj loty do Katanii w terminie 26 – 29 sierpnia:

Wakacyjne loty na Sycylię w najniższej cenie dostępne są dla osób posiadających wykupione konto Wizz Discount Club. Pamiętajcie, że na wyspę bez dodatkowych kosztów lecicie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Pamiętajcie także o zakwaterowaniu na wyspie, może do gustu przypadnie Wam oferta pobytu w Da Gio’. Pensjonat DA GIO’ oferuje zakwaterowanie w mieście Katania. W całym obiekcie można bezpłatnie korzystać z WiFi. Wybrane pokoje obejmują część wypoczynkową. Niektóre pokoje dysponują balkonem lub tarasem.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 26 – 29 sierpnia:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »