Fly4free.pl

Wakacje: 14 dni na Korfu za 1068 PLN. Loty z Gdańska i Katowic + noclegi

1068 PLN
Korfu widok zatoki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kess16 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Korfu jest uważana za jedną z najbardziej zielonych greckich wysp. Wybierzcie się tam już w lipcu na urlop.

Na Korfu polecicie korzystając z oferty lotów czarterowych (bagaż rejestrowany w cenie). Do wyboru macie lotu z Gdańska lub Katowic w cenie 499 PLN/osoba. Do tego proponuję zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu za 1138 PLN/14 nocy/2 os.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.

Lord Complex leży blisko piaszczystej plaży, w miejscowoście Agios Georgios (Corfu). W każdym pokoju znajdziecie prywatną łazienkę, aneks kuchenny oraz balkon. Na miejscu będziecie mogli ochłodzić się w basenie. Możecie także korzystać z prywatnego parkingu oraz WiFi. Wybierając pośrednika TravelRepublic za 14 noclegów zapłacicie 267 EUR (ok. 1138 PLN/2 os.)

Wypożyczonym samochodem zobaczycie najważniejsze atrakcje na wyspie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »