Fly4free.pl

Varadero, Miami, Nowy Jork i Bergen w jednej podróży z Warszawy za 1668 PLN

Foto: Junki Asano, Shutterstock.com
Przygotowałem dla Was propozycję wycieczki na Kubę i do Stanów Zjednoczonych. Wypoczniecie na rajskich plażach w pobliżu Varadero, a także odwiedzicie położone na Florydzie Miami i kosmopolityczny Nowy Jork.

Kuba to piękne plaże, stare amerykańskie samochody, rum, salsa i wszechobecna muzyka. Wyspa oferuje przyjezdnym mnóstwo atrakcji. Klimatyczna Hawana, zabytkowy Trinidad czy urokliwe Viñales to tylko niektóre z obowiązkowych miejsc na turystycznej mapie tej gorącej wyspy.

foto: Fotos593, Shutterstock

Miami leżące na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, odwiedzającym go turystom oferuje piaszczyste plaże z wysokimi palmami i charakterystycznymi budkami ratowników oraz ciepłą, błękitną wodę. W mieście warto odwiedzić także: imponujące centrum finansowe, Bayfront Park czy Little Havana. Po centrum miasta możecie poruszać się darmową kolejką magnetyczną Miami Metromover.

foto: MiamiPHOTOSVITS Shutterstock

Nowy Jork to zapierająca dech w piersiach metropolia. Na jej zwiedzanie warto poświęcić trochę więcej czasu, bo widoki m.in. z Empire State Building, Mostu Brooklińskiego, promu na Staten Island czy z Ground Zero na długo zostaną w waszej pamięci. Po przylocie zakupcie sobie tygodniowy bilet na komunikację miejską, dzięki temu nie wydacie fortuny na przemieszczanie się po mieście.

foto: NowyJorkpisaphotography Shutterstock

Ważne!
Obywatelom RP przypominamy o konieczności posiadania wizy zezwalającej na wjazd na teren USA.

LOTY

Plan podróży i dostępne terminy:

Rainbow | Warszawa 14:45 – Varadero 20:40 | 699 PLN | 7 marca
American Airlines | Varadero 12:50 – Miami 13:55 | 366 PLN | 13 marca
JetBlue | Miami 06:00 – Nowy Jork 08:52 | 191 PLN | 15 marca
Norwegian | Nowy Jork 22:00 – Bergen 09:50 | 89,30 USD (ok. 301 PLN) | 18 (19) marca
Wizz Air | Bergen 17:00 – Warszawa 19:10 | 259 NOK (ok. 111 PLN) | 19 marca

Kliknij i zarezerwuj lot z Warszawy do Varadero:

Rezerwacja przelotów z warszawy do Varadero

Kliknij i zarezerwuj lot z Varadero do Miami:

Rezerwacja przelotów z Varadero do Miami

Kliknij i zarezerwuj lot z Miami do Nowego Jorku:

Rezerwacja przelotów z Miami do Nowego Jorku

Kliknij i zarezerwuj lot z Nowego Jorku do Bergen:

Rezerwacja przelotów z Nowego Jorku do Bergen

Kliknij i zarezerwuj lot z Bergen do Warszawy:

Rezerwacja przelotów z Bergen do Warszawy

Najtańsze bilety zakupią członkowie Wizz Discount Club. Całą podróż odbędziecie tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 54 x 38 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kilogramów.

NOCLEGI

Rozważcie także opcję zakwaterowania. W Miami proponuje Wam nocleg w Sorrento Villas. Hotel jest oddalony niecałe 5 minut spacerem od nadmorskiej dzielnicy Miami Beach. Obiekt oferuje wille oraz apartamenty typu studio z całkowicie wyposażoną kuchnią, w których znajduje się telewizor z płaskim ekranem, prywatna łazienka i bezpłatne WiFi.

Rezerwacja obiektu Sorrento Villas

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Czy ktoś z polskim paszportem leciał już bezpośrednio pomiędzy Kubą a USA, bez przesiadek w Meksyku lub Kanadzie? Wyciąg z amerykańskiego prawa: U.S. to Cuba travel policy Flying to Cuba from or through the U.S. for tourism is not allowed. There are 12 permitted reasons for travel: Family visits Official business of the U.S. government, foreign governments and certain intergovernmental organizations Journalistic activities Professional research or professional meetings Educational activities and people-to-people exchanges Religious activities Public performance, clinics, workshops, athletic or other competitions and exhibitions Support for the Cuban people Humanitarian projects Activities of private foundations or research or educational institutes Exportation, importation, or transmission of information or informational materials Travel related to certain authorized export transactions Przed zakupem biletu trzeba potwierdzić: By selecting continue, you agree that you comply with one of the 12 categories. Czyli jeśli ktoś podróżuje turystycznie, to mimo posiadania biletu nie zostanie wpuszczony do samolotu.
m55, 6 lutego 2018, 23:01 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ale ja przecież tu tylko vloga nagrywam, artykuł piszę, żadnej turystyki :) (Journalistic activities)
m55 Czy ktoś z polskim paszportem leciał już bezpośrednio pomiędzy Kubą a USA, bez przesiadek w Meksyku lub Kanadzie?Wyciąg z amerykańskiego prawa:U.S. to Cuba travel policyFlying to Cuba from or through the U.S. for tourism is not allowed. There are 12 permitted reasons for travel: Family visits Official business of the U.S. government, foreign governments and certain intergovernmental organizations Journalistic activities Professional research or professional meetings Educational activities and people-to-people exchanges Religious activities Public performance, clinics, workshops, athletic or other competitions and exhibitions Support for the Cuban people Humanitarian projects Activities of private foundations or research or educational institutes Exportation, importation, or transmission of information or informational materials Travel related to certain authorized export transactionsPrzed zakupem biletu trzeba potwierdzić:By selecting continue, you agree that you comply with one of the 12 categories.Czyli jeśli ktoś podróżuje turystycznie, to mimo posiadania biletu nie zostanie wpuszczony do samolotu.
kamo375, 7 lutego 2018, 0:24 | odpowiedz
Avatar użytkownika
ale tu lecisz z Kuby do Stanów, a nie na Kubę...prawda?to co chcesz potwierdzać?
dzynks, 7 lutego 2018, 1:29 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Drobna informacja Metromover porusza się kołach.
balonpl, 7 lutego 2018, 7:07 | odpowiedz
Avatar użytkownika
dzynks ale tu lecisz z Kuby do Stanów, a nie na Kubę…prawda?to co chcesz potwierdzać?
Bez względu na to, czy kupujesz bilet z USA na Kubę, czy z Kuby do USA, musisz potwierdzić, że podlegasz pod jeden z 12 punktów. Na 100% te przepisy obowiązują obywateli USA i dlatego pytałem, czy leciał tak ktoś z polskim paszportem. Embargo obowiązuje od kilkudziesięciu lat. Obama zaczął te przepisy poluźniać, ale teraz ten proces się zatrzymał. Amerykanie i tak podróżowali i podróżują na Kubę przez Kanadę lub Meksyk, Kubańczycy nie wbijają im pieczątek do paszportów, ale problem pojawia się, kiedy Amerykanin zgubi paszport. Nie wiem jak teraz, ale kilkanaście lat temu obywatelowi USA, który był na Kubie bez zezwolenia, groziła w USA wysoka grzywna - kilkanaście tysięcy dolarów, a nawet więzienie. Kilkanaście lat temu kilka razy leciałem z Miami do Hawany przez Cancun lub Meridę. Było wtedy specjalne połączenie lotnicze, ale bilet mogli kupić tylko dyplomaci lub posiadacze specjalnego zezwolenia. Tego połączenia nie było w żadnym rozkładzie, sprzedażą biletów zajmowała się wyspecjalizowana agencja. Teraz lata AA, ale takich biletów nie można kupić np w expedii czy travelocity.
m55, 7 lutego 2018, 10:40 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Co to za teorie spiskowe. Tajne loty, ukryte bilety. Jesteś obywatelem RP, wsiadasz i lecisz gdzie chcesz.
tybul, 7 lutego 2018, 11:07 | odpowiedz
Avatar użytkownika
tybul Co to za teorie spiskowe. Tajne loty, ukryte bilety. Jesteś obywatelem RP, wsiadasz i lecisz gdzie chcesz.
No to życzę powodzenia. Kup bilet, a przy odprawie powiedz, że nie interesują cię żadne przepisy, nieważne, że na tej trasie nie mogą podróżować Brytyjczycy, Francuzi, Australijczycy, ty jesteś Polakiem i tobie wolno! Ten temat był poruszany na tripadvisor i tam wszystko jest wyjaśnione. Bezpośrednie loty są tylko dla obywateli amerykańskich i Kubańczyków, wszyscy inni muszą lecieć z przesiadką w innym kraju. Nie ważne czy lecisz z MIA do HAV czy z HAV do MIA, jest embargo na kontakty z Kubą.
m55, 8 lutego 2018, 19:16 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »