Fly4free.pl

Miami, Nowy Jork i Chicago w jednej podróży z Krakowa za 2672 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2672 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Bernd Dittrich / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Niech twój wyjazd do Stanów Zjednoczonych będzie niezapomniany! Skorzystaj propozycji wycieczki, w trakcie której zobaczysz słynny Nowy Jork, Wietrzne Miasto oraz zrelaksujesz się na plażach Miami. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Podróż rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku Kraków-Balice. Składa się ona z trzech niezależnych rezerwacji przelotów na trasach: Kraków-Chicago i Miami-Kraków, ChicagoNowy Jork oraz Nowy Jork-Miami. Loty międzykontynentalne odbędziesz na pokładach samolotów linii PLL LOT.

Natomiast loty wewnątrz Stanów Zjednoczonych odbędziesz samolotami linii American Airlines. Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziesz z bagażem podręcznym o standardowych rozmiarach oraz przedmiotem osobistym (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: luty – marzec
Linie lotnicze: PLL LOT oraz American Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Plan podróży:
Kraków – Chicago 27.2
Chicago – Nowy Jork (lotnisko LaGuardia) 1.3
Nowy Jork (lotnisko JFK) – Miami 5.3
Miami – Kraków 10(11).3

Hotel od 321 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję ci zakwaterowanie w 4* hotelu Warwick Allerton, który znajduje się w sąsiedztwie tarasu widokowego 360 CHICAGO. Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz minibar. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Nowym Jorku zatrzymaj się w 3* hotelu LIC. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Miami proponuję ci noclegi w 3* hotelu Collins, który znajduje się w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz ekspres do kawy. W łazience jest wanna z prysznicem oraz suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 535 PLN/pobyt

Po przylocie do Miami zachęcam cię do wypożyczenia samochodu. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz m.in. na przylądek Key West!

Przydatne informacje: Stany Zjednoczone
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2192 PLN
  • Liczba ofert981
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Stanach Zjednoczonych
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »