Fly4free.pl

Dookoła USA: Los Angeles, Las Vegas, Miami i Nowy Jork w jednej podróży z Berlina za 2621 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2621 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: frank mckenna / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ze swojej pierwszej podróży za wielką wodę „wyciśnij” jak najwięcej! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i zobacz cztery popularne miasta Stanów Zjednoczonych. W każdym z nich spędzisz wystarczająco dużo czasu, który pozwoli na zobaczenie ich głównych atrakcji.

Na początek czeka cię przelot liniami American Airlines oraz British Airways z lotniska Berlin Brandenburg do Los Angeles. Po 3-dniowym pobycie w Kalifornii przeniesiesz się do światowej stolicy hazardu, czyli Las Vegas. Bezpośredni lot odbędziesz na pokładzie samolotu linii Delta Air Lines

Po kolejnych 3 dniach zachodnie wybrzeże USA zamienisz na Słoneczny Stan, do którego przylecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii American Airlines. W „rozpalonym słońcem” Miami przebywać będziesz przez kolejne… a jakże – 3 dni! Ostatnim przystankiem na terenie Stanów Zjednoczonych będzie miasto, które nigdy nie śpi, do którego przylecisz z Florydy samolotem linii JetBlue Airways.

Z Nowego Jorku do stolicy Niemiec wrócisz 2 marca na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways z wygodnymi przesiadkami w Londynie. Bez dodatkowych kosztów do USA zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: luty – marzec
Linie lotnicze: American Airlines, British Airways, Delta Air Lines oraz JetBlue Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Plan podróży:
Berlin – Los Angeles 17.2
Los Angeles – Las Vegas 20.2
Las Vegas – Miami 23(24).2
Miami – Nowy Jork 27.2
Nowy Jork – Berlin 2(3).3

Hotel od 150 PLN/2 osoby/noc

W Los Angeles rekomenduję ci noclegi w 3* Wave Hotel Manhattan Beach, który od plaży oddalony jest o 15 minut spokojnego spaceru. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do odkrytego basenu, sieci WiFi, bezpłatnego parkingu. Ponadto w cenę wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Las Vegas postaw na zakwaterowanie w 3* Four Queens Hotel and Casino z odkrytym basenem na dachu. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Miami Beach zatrzymaj się w 3* hotelu apartamentowym The West Ave Studios. Znajduje się on w sąsiedztwie Lummus Park Beach. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, łazienki oraz miejsca do spania i relaksu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku wybierz opcję zakwaterowania w 4* hotelu Paramount Hotel Times Square, który znajduje się w odległości zaledwie 170 metrów od placu Times Square! W każdym pokoju jest łazienka z wanną i prysznicem. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1131 PLN/3 dni

Chętnie „wyskoczysz” z Las Vegas do Doliny Śmierci, nad zaporę Hoovera oraz do słynnego Wielkiego Kanionu? W takim razie od razu po przylocie wypożycz samochód, którym łatwo i wygodnie dojedziesz do ww. miejsc.

Przydatne informacje: Stany Zjednoczone
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2192 PLN
  • Liczba ofert981
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Stanach Zjednoczonych
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »