Fly4free.pl

Urlop w Wietnamie za 2993 PLN. Loty z Berlina + 13 noclegów w 4* hotelu w Vung Tau

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2993 PLN
Oferta nieaktualna
plaza w wietnamie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Huy-Thoai Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj swój wyjazd z wyprzedzeniem i wybierz się do Azji Południowo-Wschodniej w dobrej cenie. Odwiedź Wietnam i odpocznij na malowniczych plażach Morza Południowochińskiego.

Do Azji udasz się w terminie 7(8)-21(22) kwietnia. Czekają cię loty z Berlina do Wietnamu na pokładzie samolotów linii lotniczej Scoot Airlines. Po drodze zaplanowano stop techniczny w Atenach i przesiadkę w Singapurze.

W Vung Tau proponuję zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu The Song Luxury Condotel. Na miejscu znajdziesz basen zewnętrzny i komfortowo urządzony pokój.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Scoot Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 2993 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Jak dostać się do kurortu z Ho Chi Minh?

Z międzynarodowego lotniska w Ho Chi Minh na wietnamskie wybrzeże dojedziesz autobusem za 39 PLN w jedną stronę. Dostępnych jest wiele kursów w ciągu dnia, a autokary odjeżdżają co kilkanaście minut. Niewiele więcej kosztować cię będzie podróż z Grab’em – aplikacja działa na tej samej zasadzie co Uber. Za przejazd zapłacisz cenę już od 262.400 VND (ok. 45 PLN), ale możesz także zdecydować się na rejs szybki promem. Taka przyjemność kosztować cię będzie ok. 70 PLN/w jedną stronę.

Podróż 4451 PLN/2 osoby

Berlin – Ho Chi Minh – Berlin >>

Hotel 1534 PLN/2 osoby/pobyt

W Vung Tau polecam zakwaterowanie w 4* hotelu The Song Luxury Condotel. Na miejscu skorzystasz z komfortowo urządzonego pokoju z prywatną łazienką i klimatyzacją. Do twojej dyspozycji zostanie oddany także basen zewnętrzny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Wietnam
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2001 PLN
  • Liczba ofert359
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu5 g. później
  • Walutadong wietnamski (VND)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Wietnamie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »