Fly4free.pl

Urlop w Kapsztadzie od 3478 PLN. Loty z 2 polskich miast i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu

3478 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Benjamin B / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się do RPA i zobacz jedno z najpiękniejszych miast w Afryce. Podziwiaj niesamowitą Górę Stołową, doświadcz safari, udaj się na Przylądek Dobrej Nadziei oraz odwiedź plażę Boulders, gdzie spotkasz pingwiny.

Do Republiki Południowej Afryki udasz się z Warszawy lub Krakowa w terminie 29 stycznia – 7 lutego. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii SWISS z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Zurychu. Bez dodatkowych kosztów do RPA zabrać możesz bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Kapsztadzie proponuję zakwaterowanie w świetnym 4* hotelu Willets, który zlokalizowany jest niedaleko słynnej Boulders Beach. Z lotniska do miejsca noclegowego dojedziesz taksówką za ok. 50 PLN lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: styczeń-luty
Linia lotnicza:  SWISS
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz od 3478 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1702 PLN/2 osoby/pobyt

W Kapsztadzie rekomenduję pobyt w 4* hotelu Willets. Do dyspozycji gości zostanie oddany nowocześnie urządzony pokój z prywatną łazienką, klimatyzacją i balkonem. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 641 PLN/pobyt

Na Przylądek Dobrej Nadziei oraz na plażę z pingwinami (Boulders) łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Kapsztadu.

Przydatne informacje: Kapsztad
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2067 PLN
  • Liczba ofert50
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu1 g. później
  • Walutarand (ZAR)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Kapsztadzie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »