Urlop w Dubaju za 2329 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 5* hotelu
Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w terminie 8-16 marca. W obie strony polecisz linią Turkish Airlines z przesiadką w Stambule. W cenie zabrać ze sobą możesz przedmiot osobisty, bagaż podręczny oraz rejestrowany.
W Dubaju zatrzymasz się w 5* City Premiere Hotel Apartments. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną, taksówką lub wypożyczonym samochodem.
Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: rejestrowany (do 25 kg), podręczny (55x40x23 cm), przedmiot osobisty (40x30x15 cm)
Zakwaterowanie: 5* hotel
Za loty w dwie strony oraz noclegi w 5* hotelu zapłacisz 2329 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżował w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 1932 PLN/2 osoby/pobyt
W Dubaju proponuję ci noclegi w 5* City Premiere Hotel Apartments. Na miejscu skorzystasz z basenu zewnętrznego oraz tarasu słonecznego. Będzie to dobra baza wypadowa do zwiedzania miasta.
Samochód 553 PLN/pobyt
Masz w planach także coś zobaczyć? W takim razie po przylocie wypożycz samochód, którym łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Antalya od 2744 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Marmaris od 1798 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Lanzarote od 2799 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?