Urlop w Dubaju: 7 dni w hotelu z wyżywieniem za 2852 PLN. Wylot z Katowic
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży.
Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Marzec to świetna pora na wizytę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wysokie temperatury i słoneczna pogoda stanowić będą wspaniały kontrast dla aury w kraju.
Na wycieczkę do Dubaju udasz się dopiero w terminie 1 – 8(9) marca. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich polecisz z Katowic.
Będziesz zakwaterowany w 4* hotelu Hyatt Place – Al Rigga. Obiekt oferuje elegancko urządzone wnętrza, klimatyzowane pokoje, basen i taras słoneczny.
W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, podstawowe ubezpieczenie oraz śniadania i obiadokolacje.
Termin podróży: marzec
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Best Reisen
Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm, 10 kg)
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?