Fly4free.pl

Urlop pod palmami: 8 dni w Goa za 3504 PLN. Loty z Krakowa i pobyt w 4* hotelu ze śniadaniami #listopad

3504 PLN
para na plaży
Foto: Cocos.Bounty / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

A może czas na Indie, czyli gwarancję zróżnicowanych krajobrazów, kolorów, zapachów? Zrelaksujcie się przy popularnej plaży Calangute lub Morjim, odkrywajcie faunę i florę w parku Mollem oraz spróbujcie najbardziej aromatycznej kuchni świata w oryginalnym wydaniu.

Do Indii polecicie w terminie 31 października (1 listopada) – 9 listopada. Podróż odbędziecie na pokładzie samolotów Lufthansa oraz Oman Air. Po drodze czekają was przesiadki w Monachium i Omanie (gwarantowane przez przewoźników). W cenę biletu wliczony jest bagaż rejestrowany, co stanowi spory atut w przypadku tak dalekiej podróży.

Zwróćcie również uwagę na dołączony do oferty 4* Red Fox Hotelświetne opinie oraz niewielki dystans dzielący go od plaży – grzech nie skorzystać!

Termin podróży: listopad
Wylot z: Kraków
Linia lotnicza: Lufthansa/Oman Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za wypoczynek w Goa zapłacicie 3504 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż2504 PLN/osoba

Kraków-Goa-Kraków »

Podróż1999 PLN/2 osoby/8 nocy

W Goa proponuję wam zatrzymać się w 4* Red Fox Hotel. Ostateczna cena, jaką będziecie musieli zapłacić za pobyt to 1999 PLN (doliczyłem podatki i opłaty serwisowe, które należy uiścić po przybyciu do hotelu).

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Czym kusi Goa?

Indyjskie wybrzeże to świetne miejsce na urlop. Znakomita pogoda, kilometry piaszczystych plaż i przystępne ceny – to gwarancja udanego pobytu. Dla wielu osób pobyt w tym regionie może zmienić dotychczasowe wyobrażenie o Indiach – nie znajdziecie tutaj gwaru i bałaganu, który dominuje w Mumbaju czy Delhi.

Jedną z najpopularniejszych plaż w Goa, a zarazem największą w Goa Północnym jest plaża Calangute. To znane i polecane miejsce: natraficie tutaj nie tylko na zagranicznych turystów, ale również na Hindusów. Jeżeli będziecie znudzeni plażowaniem, zobaczcie Fort Aguada. Dobrze zachowany portugalski fort z XVII w. znajduje się przy plaży Sinquerim.

Miłośnikom fauny i flory proponuję wycieczkę nad Dudhsagar Falls. Lejąca się strumieniami woda z ponad 300 metrów robi ogromne wrażenie. Nazwę Dudhsagar dosłownie tłumaczy się jako „morze mleka” – to aluzja do białej mgiełki i piany, którą tworzy wielki wodospad, gdy spada kaskadą do wód jeziora.

Plaża w Goa
Foto: Lena Serditova / Shutterstock
Foto: Napoleonka / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska do hotelu dojedziecie taksówką w ok. 30 minut. Koszt przejazdu nie powinien przekroczyć kwoty 50 PLN.

  • Podróżując do Indii, jesteście zobowiązani do posiadania wizy. Możecie ubiegać się o nią drogą elektroniczną.

  • Zainspirujcie się przed podróżą i przeczytajcie relację jednej z naszych czytelniczek.

  • Obowiązującą na miejscu walutą jest rupia indyjska (1 PLN = około 18 INR). Zabierzcie w podróż wielowalutową kartę Revolut, by nie tracić pieniędzy na dodatkowych przewalutowaniach.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »