Fly4free.pl

Urlop nad jeziorem Garda za 666 PLN. Loty na 6 dni z Warszawy, noclegi oraz auto

garda jezioro
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: xbrchx / Shutterstock.com
Zaplanujcie kilkudniowy wypoczynek nad malowniczym jeziorem Garda, położonym u stóp włoskich Alp. Do proponowanego pakietu wybrałem dla Was bardzo fajny obiekt, w którym spędzicie niezapomniane chwile.

Sprawdźcie relacje ze społeczności na temat jeziora Garda:

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 4 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 2665 PLN/4 osoby (666 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla 4 osób:

rezerwacja lotów do Bergamo

Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg.

NOCLEGI

Rezydencja Eden oferuje apartamenty na terenie dużego ośrodka wypoczynkowego, który zapewnia doskonałe zaplecze rozrywkowe i sportowe. Goście mogą również korzystać z bezpłatnego transferu nad jezioro Garda, które oddalone jest o 2 km. Do ich dyspozycji jest również kryty i odkryty basen, centrum odnowy biologicznej z sauną i łaźnią turecką, a także korty tenisowe oraz boisko do piłki nożnej i siatkówki.

noclegi we włoszech

AUTO

Wypożyczcie na lotnisku w Bergamo samochód, dzięki temu łatwo i wygodnie dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zwiedzicie okolicę.

auto w Bergamo

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »