Fly4free.pl

Urlop nad Atlantykiem za 395 PLN. Loty z Warszawy, 4 noclegi i auto

395 PLN
plaza we francji
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: DaLiu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się z rodziną lub przyjaciółmi na październikowy wypoczynek na francuskie wybrzeże Oceanu Atlantyckiego. Przygotowałem dla Was pełen pakiet za niecałe czterysta złotych.

Zaplanujcie już teraz swój jesienny urlop we Francji. Rejony Bordeaux, oprócz pięknego wybrzeża, to także jeden z najsłynniejszych regionów winiarskich na świecie. Miejsce zakwaterowanie jest oddalone od lotniska o około 150 km, dojedziecie tam w półtorej godziny. We Francji w październiku pogoda powinna pozwolić na swobodne zwiedzanie.

Do Francji polecicie w dniach 2-6 października za 92 PLN za osobę. Za 4 noclegi zapłacicie 820 PLN / 4 osoby (205 PLN za osobę). Wylądujecie w Bordeaux, ale nie martwcie się, do miejsca zakwaterowania dojedziecie wypożyczonym samochodem. Jego koszt na cały pobyt to 392 PLN / 4 osoby (98 PLN za osobę).

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

We Francji proponuję Wam noclegi w apartamencie Nature et Océan, który leży w miejscowości na wybrzeżu Atlantyku, w odległości 1,6 km od długiej na 5 km plaży w Messanges. Wszystkie domki dysponują częścią wypoczynkową z telewizorem LCD. Każdy urządzony jest w nowoczesnym stylu i obejmuje umeblowany taras z leżakami.

Wypożyczonym samochodem dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zobaczycie najważniejsze atrakcje w okolicy.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »