Fly4free.pl

Urlop na Seszelach za 3559 PLN. Loty z Wiednia + noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3559 PLN
Oferta nieaktualna
seszele
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ciurtin-Ramona / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się do prawdziwego raju na ziemi i odpocznij na rajskich plażach Oceanu Indyjskiego. Zobacz wyspę Praslin oraz La Digue, a także odwiedź Park Narodowy Morne Seychellois.

Do Afryki udasz się w terminie 15(16)-23(24) listopada z lotniska w Wiedniu. W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczej Etihad Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Abu Zabi. W cenie możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny i rejestrowany.

Na Seszelach wybrałam dla ciebie La Residence, który znajduje się w pobliżu plaży. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania wyspy.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Etihad Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacisz 3559 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5060 PLN/2 osoby

Wiedeń – Mahe – Wiedeń »

Hotel 2057 PLN/2 osoby/tydzień

Na Seszelach zatrzymaj się w apartamencie La Residence. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym znajdziesz komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 294 PLN/osoba

Wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Valee de Mai. Poznaj prawdziwe serce i duszę Praslin w legendarnej dolinie.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »