Fly4free.pl

Wypoczynek na Phu Quoc za 2273 PLN. Loty i 9 noclegów

2273 PLN
plaża na phu quoc
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tran Qui Thinh / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Okazja na ponad tygodniowy relaks na rajskiej wietnamskiej wyspie leżącej w Zatoce Tajlandzkiej, tuż przy wybrzeżu Kambodży.

Z Warszawy do Wietnamu polecicie linią Air China w dniach 6-17 listopada. Po drodze czekają was przesiadki w Pekinie, które możecie wykorzystać na zwiedzanie miasta dzięki bezpłatnej wizie. Następnie z Ho Chi Minh na Phu Quoc wybierzecie się na pokładzie VietJet.

Z Warszawy do Wietnamu polecicie linią Air China. Na pokład możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg) oraz bagaż rejestrowany – suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Lecąc na wyspę linią VietJet w cenę biletu wliczony jest tylko bagaż podręczny. Za bagaż rejestrowany musicie dodatkowo zapłacić 64 PLN w jedną stronę.

Sailing Hotel znajduje się w mieście Dương Đông, 150 metrów od plaży. Oferuje on zakwaterowanie z bezpłatnym WiFi i prywatnym parkingiem. Wszystkie pokoje dysponują łazienką z wanną lub prysznicem. Wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem. Recepcja jest czynna przez całą dobę.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Ho Chi Minh

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »