Fly4free.pl

Urlop na Krecie z all inclusive od 1784 PLN. Wylot z 3 polskich miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Georgios-Tsichlis / Shutterstock
od
1784 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
15.05.2022 - 22.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spędźcie drugą połowę maja na słonecznej Krecie! Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wczasów na przepięknej greckiej wyspie z wygodnym wyżywieniem all inclusive – to gwarancja relaksu i odpoczynku.

W podróż do Grecji udacie się w terminie 15–22 maja. Czeka was bezpośredni lot z wliczonym bagażem rejestrowanym z Warszawy, Poznania lub Wrocławia. Na Krecie będziecie zakwaterowani w 3* hotelu Koni Village. Do waszej dyspozycji będzie basen zewnętrzny i komfortowe wyżywienie all inclusive. Obiekt posiada dobre opinie dotychczasowych gości. 800 metrów od ośrodka znajduje się publiczna plaża. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z wypożyczalni rowerów i sprzętu sportowego.

Termin podróży: 15–22 maja
Wylot z: Warszawy, Poznania lub Wrocławia
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Przydatne informacje
  • Superwiadomość! Od 7 lutego zaszczepieni turyści mogą wjechać do Grecji bez konieczności wykonywania testu!
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.
  • W ramach wyżywienia z all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski i słodycze w czasie dnia, a także bezpłatne napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »