Fly4free.pl

Kreta na bogato: all inclusive w 5* hotelu przy plaży od 1793 PLN. Wylot z 4 miast

Hersonissos Palace
Foto: tui.pl
od
1793 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
03.10.2021 - 10.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kreta nazywana jest królową greckich wyspa — wszystko dzięki malowniczym lagunom, interesującym zabytkowym miastom, pysznej kuchni i wielu piaszczystym plażom wyróżnionym Błękitną Flagą.

5* Hersonissos Palace, w którym spędzicie tydzień, położony jest niedaleko piaszczystej plaży, blisko centrum miasteczka, w którym znajdziecie mnóstwo barów i restauracji. W hotelu będziecie mogli korzystać z jednego krytego i dwóch odkrytych basenów, baru oraz kortu tenisowego. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor, WiFi, balkon i prywatną łazienkę.

Hotel może pochwalić się dobrymi opiniami dotychczasowych gości.

„Dobre jedzenie, czyste i zadbane pokoje, blisko morza. Niedaleko do centrum, w którym dużo się dzieje. Woda nad morzem jest czysta i przejrzysta. Bar jest czysty i serwowane są dobre drinki i miła atmosfera na barze.” – rekomenduje czytelniczka portalu TripAdvisor.

Termin podróży: 3-10 października
Wylot z: Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy na krecie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Hersonissos Palace
Foto: tui.pl
Hersonissos Palace
Foto: tui.pl
Hersonissos Palace
Foto: tui.pl

Co zobaczyć na Krecie?

Kreta jest jedną z kolebek cywilizacji basenu Morza Śródziemnego. Pierwsze osady pojawiły się na tych terenach ok. 9 tys. lat wcześniej. Szczególnie warto zobaczyć ruiny pałacu minojskiego w Knossos, który pochodzi z okresu 2000-1400 p.n.e.

Samaria to najdłuższy wąwóz w Europie, który kusi pięknymi krajobrazami oraz malowniczymi zakątkami. Cała wędrówka zajmie wam około 5-6h (łącznie do przejścia jest 16 km). Jednak na miejscu znajduje się wiele punktów do odpoczynku, a także źródełek z wodą pitną.

Odwiedźcie stolicę wyspy, czyli Heraklion i przespacerujcie się wzdłuż murów obronnych (ok. 4 km długości) oraz zajrzyjcie do muzeum archeologicznego ze świetną ekspozycją dotyczącą kultury kreteńskiej. Bilet wstępu to koszt 6 EUR.

laguna balos
Foto: Masson / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z COVID-19 (między 2-9 miesięcy temu).

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu na Kretę? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »