Fly4free.pl

Urlop na Korfu: all inclusive w 4* hotelu przy plaży od 2117 PLN. Wyloty z 3 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Cristian Mircea Balate / Shutterstock
od
2117 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
31.05.2023 - 07.06.2023
Wybierz się na beztroski urlop do Grecji. Na najbardziej zielonej wyspie możesz spodziewać się malowniczych widoków i słonecznej pogody. Tym razem zrelaksujesz się w komfortowej formule all inclusive.

Do Grecji udasz się w dniach 31 maja – 7 czerwca. Na Korfu polecisz bezpośrednio z 3 polskich miast. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym, transfery z lotniska do hotelu, opiekę rezydenta oraz wyżywienie w wygodnej formule all inclusive.

Spędzisz tydzień w 4* hotelu Lido, który położony jest 350 metrów od plaży. Na terenie obiektu do twojej dyspozycji będzie basen zewnętrzny, taras słoneczny oraz restauracja i bar. Pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, prywatne łazienki z zestawem kosmetyków oraz balkon.

Termin podróży: maj
Wylot z: Katowic, Wrocławia lub Warszawy
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 288 PLN/osoba

Korfu jest pełne pałaców, klasztorów i malowniczych miejscowości. Podczas tej wycieczki, udasz się w głąb wzgórz i wzdłuż wybrzeża.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »