Fly4free.pl

Urlop na Costa Almeria za 626 PLN. Czarterowe loty, noclegi i auto

626 PLN
Alemria plaza
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patrick Thomas / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeżeli potraficie szybko podejmować decyzję oraz równie szybko się pakować, to już za 3 dni możecie wypoczywać z rodziną lub grupą przyjaciół na południu Hiszpanii.

Ze stołecznego lotniska udacie się czarterowym lotem do Almerii za 299 PLN/osoba. Do Hiszpanii lecicie w terminie 27 maja – 3 czerwca z bagażem podręcznym i rejestrowanym – każdy! Na miejscu proponuję wam zakwaterowanie w mieszkaniu, które znajduje się w bliskiej odległości od plaży. Tygodniowy pobyt, każdego z was będzie kosztować tylko 297 PLN. Wypożyczenie samochodu na 7 dni to tylko 119 PLN. Kwotę tę musicie podzielić na każdego z czworo podróżnych.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.

Na hiszpańskim wybrzeżu Costa Almeria, proponuję wam zakwaterowanie w apartamencie H3 Laguna-Playa. Mieszkania składa się z dwóch sypialni, dwóch łazienek z wanną i prysznicem, aneksu kuchennego połączonego z salonem, w którym znajduje się stół, sofa oraz telewizor LCD. Na miejscu do waszej dyspozycji jest także odkryty basen. Najbliższa plaża – Fosforito, znajduje się w odległości 400 metrów od mieszkania.

W cenę pakietu wliczone jest także wypożyczenie samochodu na tydzień (27 maja – 3 czerwca). Za dobę użytkowania zapłacicie tylko 17 PLN + paliwo. Z własnym pojazdem wygodniej będzie dostać się z lotniska do miejsca zakwaterowania, które znajduje się w miejscowości Roquetas de Mar. Do pokonania będziecie mieli około 37 km w jedną stronę.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »