Urlop na Bałkanach: tydzień w Czarnogórze w hotelu z wyżywieniem za 2011 PLN. Wylot z Warszawy

2011 PLN Czarnogóra z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Czarnogóra to idealne miejsce na niezapomniany urlop! Malownicze plaże, krystalicznie czyste wody Adriatyku i urokliwe miasteczka czekają, by je odkryć. Wybierz się na spacer po starówkach, spróbuj lokalnych specjałów i zrelaksuj się w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Czarnogóry wybierzesz się w terminie 10-17 czerwca. W obie strony polecisz bezpośrednio z Warszawy linią Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Spędzisz tydzień w 3* hotelu Villa Primafila. Obiekt położony jest w odległości krótkiego spaceru od plaży (dostępny jest również darmowy bus hotelowy). Dla gości przygotowano m.in. odkryty basen, klimatyzowane pokoje oraz przestronne lobby.

W cenę pakietu wliczone są loty z bagażem rejestrowanym, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, podstawowe ubezpieczenie oraz dwa posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje).

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny do 5 kg i rejestrowany do 20 kg
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 4.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Czarnogóra bez przepłacania 🌊✈️ Budva na 5 nocy w za 999 PLN ⛰️🏖️
Czarnogóra z Wrocławia 999 PLN

Budva bez przepłacania: 5 nocy w Czarnogórze

Czarnogóra w dobrej cenie 🌊🏨 Tydzień w 4* Villa Primafila w Ulcinju za 2708 PLN
Czarnogóra z 3 miast 2708 PLN

Czarnogóra w dobrej cenie: tydzień w 4* Villa Primafila w Ulcinju

Luksus nad Zatoką Kotorską 🤑💎 Loty z weekendem i ⭐⭐⭐⭐⭐ ośrodek z basenem za 1494 PLN
Luksus w Czarnogórze z Katowic 1494 PLN

Postaw na luksus w Czarnogórze: loty i pobyt w 5* ośrodku

Oliwkowy relaks w Czarnogórze 🌿🌊 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2445 PLN
Czarnogóra z Gdańska 2445 PLN

Oliwkowy relaks w Czarnogórze: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu

Podgorica (7 dni) w Hilton Podgorica z Wrocławia (BB)
OD 5420 PLN

Podgorica (7 dni) w Hilton Podgorica z Wrocławia (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Ponad 20 min pieszo do plaży nie nazwałbym odległością krótkiego spaceru
jacob94, 25 stycznia 2025, 17:41 | odpowiedz