Fly4free.pl

Urlop marzeń na Mauritiusie za 2821 PLN. Loty z Warszawy + noclegi ze śniadaniami

2821 PLN
plaża na Mauritius
Foto: leoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Mauritius to zakątek globu, który jest stworzony do wypoczynku. Turkusowe laguny, czyste plaże, egzotyczna roślinność i pogoda gwarantują niezapomniane wrażenia w trakcie urlopu.

Tak naprawdę na Mauritiusie świeci piękne słońce i panują wysokie temperatury przez cały rok, ale najlepiej odwiedzić go w trakcie pory suchej, czyli między majem a listopadem. Ja proponuję wam podróż na przełomie listopada i grudnia (27-6). Temperatury nie spadną poniżej 25 stopni, można jedynie spodziewać się delikatnego wiatru, a prawdopodobieństwo opadów wynosi ok. 30%. Za bilety lotnicze zapłacicie 2363 PLN za osobę. Warto zaznaczyć, że podróż odbędziecie z bagażem rejestrowanym. Za pobyt w hotelu ze śniadaniami zapłacicie 915 PLN (458 PLN/osoba).

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 12 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Na wyspie proponuję wam zatrzymać się w hotelu Ons Motel – Guest House, który leży w miasteczku Mahébourg, w odległości 2 km od nabrzeża. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD. Niektóre mają część wypoczynkową. Każdy pokój ma również łazienkę. Cena pobytu zawiera również śniadania.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »