Tylko dla odważnych: ekstremalne mosty

Coś dla wielbicieli adrenaliny - wąskie górskie kładki i mosty linowe wiszące nad przepaścią. Lepiej nie patrzeć w dół!

Przechadzka po takich konstrukcjach może stanowić atrakcję tylko dla odważnych osób. Jeśli macie lęk wysokości lub przestrzeni, zobaczcie w które miejsca lepiej się nie wybierać. Nawet jeśli nie boicie się ekspozycji, przekraczając niżej wymienione mosty, prawdopodobnie nie poczujecie się bezpiecznie… Niestabilna konstrukcja niektórych z nich nie wzbudza zaufania.

Przedstawiamy najbardziej ekstremalne mosty, jakie udało się nam znaleźć. Niektóre z nich powstały w sposób naturalny, inne są efektem działalności człowieka.

Sprawdź inne superokazje 🔥
✨ Turkusowe morze i wolność wyboru 🌊 Lato w Ksamil za 844 PLN 🤩 Loty + hotel i samochód 🤯🏖️
Albania z Wrocławia 874 PLN

Nazywają ten region "albańskie Malediwy". Loty + hotel i samochód w cenie

Słońce, tawerny i biało-niebieskie widoki 🤍 💙 Lato w Grecji 😍 Tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem za 2687 PLN ✨😎
Grecja z Warszawy 2687 PLN

Tydzień na Chalkidiki pełen letniego słońca. Loty i 4* hotel z wyżywieniem

Chorwacja bez przepłacania 🌊🏖️ Loty i ⭐️⭐️⭐️⭐️hotel za 599 PLN 🤩
Chorwacja z Warszawy 599 PLN

Bałkany bez przepłacania. Loty i 4* hotel w genialnej cenie

Zanurz się w Morzu Czerwonym 🐠🌊 Letni tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 2846 PLN 🥰
Egipt z 3 miast 2846 PLN

Zanurz się w Morzu Czerwonym. Egipski tydzień w 4* hotelu z all inclusive

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Fajne, tylko te wkurzające slajdy, które zniechęcają do oglądania :(
Agi, 19 października 2013, 3:16 | odpowiedz
Na langkawi nie ma się czegoś bać tam nawet z dzieciakami małymi wjeżdżają-taras spacerowy-sam mam lęk wysokości ale tam to jest cywilizacja-nie przesadzajmy z tymi ekstremalnymi wrażeniami-widok jest za to śliczny
Adam, 19 października 2013, 11:28 | odpowiedz
AdamNa langkawi nie ma się czegoś bać tam nawet z dzieciakami małymi wjeżdżają-taras spacerowy-sam mam lęk wysokości ale tam to jest cywilizacja-nie przesadzajmy z tymi ekstremalnymi wrażeniami-widok jest za to śliczny
może dlatego jest na ostatnim miejscu; )
nallek, 19 października 2013, 11:30 | odpowiedz
"najbardziej ekstremalne"? Polska język być trudna.
k, 20 października 2013, 13:15 | odpowiedz
k„najbardziej ekstremalne”? Polska język być trudna.
chyba powinno być najekstremalniejsze :)
Marek, 20 października 2013, 16:20 | odpowiedz