Fly4free.pl

Tylko 93 PLN za loty z Warszawy do pięknej Apulii (Bari)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Josef Skacel, Shutterstock.com
Bardzo dobra cena za bezpośrednie przeloty linią Wizz Air na południe Włoch. W czerwcu polecicie tam od 93 PLN.

Tytułowa cena dotyczy 3 pierwszych biletów. Kolejne dostępne są za równie bardzo dobre 108 PLN.

Południowy region Włoch – Apulia, to przepiękne wybrzeże o długości prawie 800 km. Przepełnione pięknymi widokami, które na pewno zapadną w pamięć na długi czas. Prócz widoków nie zabraknie również malowniczo położonych plaż. Jest także wiele miejsc wartych zwiedzania jak sama stolica regionu – Bari, Tarent – główny ośrodek nad Morzem Jońskim, Brindisi – tętniące życiem miasto portowe z klimatyczną starówką oraz zachwycające barokową architekturą Lecce, czy białe miasteczko Ostuni. Nie można również zapomnieć o słynnym Alberobello w których znajdziecie niezwykłe kamienne domki Trulli.

Jeżeli skusiliście na zakup biletów do Bari, to pamiętajcie, że miejscem które trzeba zobaczyć będąc w Apulii są kamienne domki trulli znajdujące się w miejscowości Alberobello.

LOTY

Za bilety zapłacicie dowolną kartą płatniczą. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club. Pozostali za bilety zapłacą nieco więcej.

NOCLEGI

Sprawdźcie ceny obiektów noclegowych i hotel w Apulii:

AUTO

Zwiedzaj Apulię wypożyczonym samochodem! Wygodnie:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Panie Hubercie robi Pan dobrą robotę na tym portalu, ale proszę przyłożyć się do stylistyki i formy nazewnictwa obcego. Jak można napisać Wizz Airem, to przecież szkolniaka w oczy zakłuje. Przecież można użyć formy zastępczej i właściwej " liniami Wizz Air". Dziękuję
Polo, 26 maja 2017, 9:43 | odpowiedz
Już 190zł prawie.
MaestroXX, 26 maja 2017, 9:45 | odpowiedz
Polo Panie Hubercie robi Pan dobrą robotę na tym portalu, ale proszę przyłożyć się do stylistyki i formy nazewnictwa obcego. Jak można napisać Wizz Airem, to przecież szkolniaka w oczy zakłuje. Przecież można użyć formy zastępczej i właściwej ” liniami Wizz Air”. Dziękuję
Dziękuję za feedback. Zmieniłem zgodnie z sugestią :) Miłego dnia.
Hubert Choroszewski, 26 maja 2017, 9:52 | odpowiedz
Polo Panie Hubercie robi Pan dobrą robotę na tym portalu, ale proszę przyłożyć się do stylistyki i formy nazewnictwa obcego. Jak można napisać Wizz Airem, to przecież szkolniaka w oczy zakłuje. Przecież można użyć formy zastępczej i właściwej ” liniami Wizz Air”. Dziękuję
Tak z innej beczki, to jest dobry przykład jak ładnie i z klasa zwrócić komuś uwagę, Na początek doceniamy czyjąś prace i jej wartość merytoryczną a dopiero potem opisujemy, co można poprawić i co jest (naszym zdaniem) niewłaściwe. Gdyby ludzie tak się do siebie odnosili nie byłoby tyle grubiaństwa i obrażania się za najmniejszą krytykę. Pozdrawiam!
effi23, 26 maja 2017, 11:18 | odpowiedz
Będąc w tamtej okolicy, warto poświęcić chociażby pół dnia na plażę oraz samo miasteczko Polignane a Mare. Można bardzo łatwo dotrzeć pociągiem z Bari - warto!
Maro, 26 maja 2017, 13:39 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »