Marina w Dubaju

Tygodniowy wypoczynek w Dubaju za 916 PLN (988 PLN bez WDC). Loty z Katowic i noclegi w 3* hotelu

916 PLN Dubaj z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Bardzo dobra oferta spędzenia 7 dni nad Zatoką Perską. Za pakiet obejmujący loty w dwie strony z katowickiego lotniska do Dubaju oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie tylko 916 PLN za osobę.

Podsumowanie oferty

916 PLN / osoba (1832 PLN / 2 osoby)
Loty z Katowic do Dubaju (11 - 18 września) za 906 PLN / 2 osoby (453 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Comfort Inn Deira za 926 PLN / 2 osoby / 7 nocy (463 PLN / osoba)
Ważne!

W celu uzyskania najniższej ceny należy zmienić ilość pasażerów na 2, a spośród listy sprzedawców wybrać przewoźnika Wizz Air.

Bilety w najniższych cenach dostępne są podczas trwającej obniżce cen.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Dubaju proponuję Wam zatrzymać się w 3* hotelu Comfort Inn Deira, który położony jest kilka minut spacerem od centrum handlowego Al Ghurair i stacji metra Union Square. Oferuje on zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu i umeblowaną częścią wypoczynkową. W łazience znajduje się wanna z prysznicem, bezpłatny zestaw kosmetyków oraz kapcie. Ponadto do dyspozycji gości jest basen na dachu i wanna z hydromasażem. W celu otrzymania najlepszej oferty, z listy pośredników należy wybrać Zenhotels.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 17.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Szarm el-Szejk kusi słońcem 🌞🌊 7 dni w hotelu Falcon Hills za 2439 PLN
Egipt z Polski 2439 PLN

Szarm el-Szejk kusi słońcem: 7 dni w hotelu Falcon Hills

Krótki wyjazd, wielkie wrażenie 🤩 Weekend w Barcelonie za 929 PLN ✨😍 Loty i hotel w świetnej lokalizacji 😎✈️
Barcelona z Warszawy 929 PLN

Weekend w w stolicy Katalonii w supercenie. Loty i hotel w centrum

City break w Porto za 869 PLN 🇵🇹⛵️ Okołoweekendowe loty + 4* hotel 🌊🍷
Portugalia z Krakowa 869 PLN

City break w Porto z 4* hotelem: 3 noce z Krakowa

Złote Piaski na pożegnanie wakacji 🌊🧖 All inclusive w 4* Apollo Spa Resort za 2099 PLN
Bułgaria z Wrocławia 2099 PLN

Złote Piaski na pożegnanie wakacji: all inclusive w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?