plaża z leżakami

Sierpień na Majorce: tygodniowy urlop za 1416 PLN. Loty PLL LOT z Warszawy i 3* hotel blisko plaży

1416 PLN Majorka z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Pomysł na wakacje w Hiszpanii – relaks i odpoczynek przy hotelowym basenie, a może wylegiwanie się każdego dnia na innej plaży (Platja de Muro, Platja de Formentor, Font de Sa Cala)? Znajdźcie swój własny sposób na spędzenie czasu na Majorce!

Na największą hiszpańską wyspę udacie się z warszawskiego lotniska im. Chopina pod koniec wakacji (19-26 sierpnia). W obie strony polecicie samolotem linii PLL LOT. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny.

W Palmie wylądujecie tuż po godzinie 10:00 – dzięki temu będziecie mogli rozpocząć swój wypoczynek jeszcze tego samego dnia. Wylot do stolicy Polski zaplanowany jest na godz. 11:10 – termin ten prawie idealnie pokrywa się z końcem doby hotelowej.

Na Majorce zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym 3* Helios Mallorca Hotel & Apartments. Pokoje w obiekcie zostały nowocześnie urządzone i wyposażone w podstawowe udogodnienia m.in. klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz balkon. Wszyscy goście mają zapewnionych dostęp do dwóch basenów: krytego oraz odkrytego.

Z lotniska do miejsca zakwaterowania dojedziecie taksówką, a za kurs zapłacicie ok. 35 PLN.

Termin podróży: 19 – 26 sierpnia
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakietów lotów w dwie strony oraz 7 nocy w 3* hotelu zapłacicie 1416 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel2309 PLN/2 osoby/7 nocy

Na wyspie rekomenduję wam noclegi w 3* Helios Mallorca Hotel & Apartments, który może poszczycić się bardzo dobrą lokalizacją (od plaży oddalony jest o niespełna 100 metrów) oraz wysoką średnią ocen (8,7/10) wynikają z ponad 5000 opinii i recenzji wystawionych przez dotychczasowych gości.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód512 PLN/7 dni

Marzy wam się przejazd niezwykle malowniczą trasą MA-10? A może macie ochotę każdego dnia wylegiwać się na innej plaży? Niezależnie jaka będzie wasza odpowiedź, na Majorce warto wypożyczyć auto. W sezonie wakacyjnym za wynajem np. Fiata 500 zapłacicie 73 PLN/doba.

Co robić na Majorce?

Majorka to nie tylko przepiękne plaże, które przyciągają turystów z całej Europy, ale także zapierające dech w piersiach widoki. Te najsłynniejsze znajdziecie na zachodniej stronie wyspy. Tam własnie przebiega malownicza droga MA-10, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża. Co pewien czas na jej trasie znajdują się zatoczki (np. Torre del Verger, Mirador des Tudons Mirador de Ricardo Roca), z których podziwiać możecie malownicze krajobrazy.

Po tej stronie wyspy nie sposób pominąć Port de Valldemossa – do miejscowości prowadzi kręta szosa, zwana „drogą węża”. Uważajcie na strome zbocza oraz ostre zakręty! Valldemossa to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. Dlaczego? To właśnie tutaj znajdziecie polskie ślady – mowa o Fryderyku Chopinie, który na Majorce przebywał w latach 1838-39. W Valldemossie nie możecie ominąć muzeum, które poświęcone jest słynnemu kompozytorowi. Miłośników sztuki ucieszy możliwość obejrzenia drugiej co do wielkości na świecie kolekcji eksponatów związanych z tym artystą.

Co dalej? Udajcie się na przylądek Formentor, który uważany jest za najpiękniejszy punkt widokowy wyspy. Otoczony jest morzem o niesamowicie przejrzystym, turkusowym kolorze. Zatrzymajcie się tam, by obejrzeć wschód lub zachód słońca. Ten widok zapadnie wam na długo w pamięć.

Rekomenduję wam także wycieczkę do Port de Sóller. To urocze i spokojne miasteczko: warto zatrzymać się na łyk koktajlu z lokalnych pomarańczy. Atrakcją będzie także przejażdżka kolejką szynową, która kursuje na trasie Soller – Port de Soller.

majorka wybrzeze
Foto: kovop58 / Shutterstock
majorka palma
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 28.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Lanzarote w wersji all inclusive 🌋🍹 Tydzień w 4* hotelu za 2879 PLN
Hiszpania z Warszawy 2879 PLN

Lanzarote w wersji all inclusive: tydzień w 4* hotelu

Złote wybrzeże i błękit morza 🌊✨ Tydzień w 4⭐ hotelu w Andaluzji za 1493 PLN 🌅
Hiszpania z Katowic 1493 PLN

Tydzień na hiszpańskim wybrzeżu w supercenie. Loty i 4* hotel

All inclusive na Majorce 🌊☀️ 7 nocy w hotelu w Cala Bona za 2199 PLN
Hiszpania z Wrocławia 2199 PLN

All inclusive na Majorce: 7 nocy w hotelu w Cala Bona

Lanzarote z wyżywieniem i wulkanami 🌴🏖️ Tydzień w 4* hotelu za 2699 PLN
Hiszpania z Katowic 2699 PLN

Lanzarote z wyżywieniem i wulkanami: tydzień w 4* hotelu

Majorka (7 dni) w JS Horitzo z Modlina (BB)
OD 1655 PLN

Majorka (7 dni) w JS Horitzo z Modlina (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Majorka (7 dni) w Bellevue Club z Poznania (BB)
OD 1764 PLN

Majorka (7 dni) w Bellevue Club z Poznania (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Majorka (7 dni) w BJ Playamar (S'Illot) z Poznania (BB)
OD 1639 PLN

Majorka (7 dni) w BJ Playamar (S'Illot) z Poznania (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Majorka (7 dni) w Bellevue Club z Poznania (AI)
OD 1749 PLN

Majorka (7 dni) w Bellevue Club z Poznania (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?