Tygodniowy urlop w Bułgarii za 302 PLN! Loty z Krakowa oraz noclegi
(Aktualizacja) Dzięki bardzo tanim lotom do Burgas możecie spędzić kwietniowy tydzień nad Morzem Czarnym. Nie zastanawiajcie się i zarezerwujcie dla siebie kolejny urlop.
Tygodniowy urlop za niewiele ponad 300 PLN to naprawdę dobra okazja. Taka cena jest możliwa, bo Ryanair oferuje bardzo tanie loty do Bułgarii (79 PLN w dwie strony/osoba), a do tego noclegi nad Morzem Czarnym nie należą do najdroższych. Spędzicie wypoczynek w malowniczo położonym na półwyspie miasteczku Pomorsko. Z lotniska w Burgas dotrzecie tam w niespełna 15 minut autobusem.
Podsumowanie oferty
Loty z Krakowa do Burgas (23-30 kwietnia) za 157 PLN / 2 osoby (79 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w apartamencie Pomorie Inn za 446 PLN / 2 osoby / 7 nocy (223 PLN / osoba)
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair. W Bułgarii proponuję Wam zakwaterowanie w apartamencie Pomorie Inn. Jest on położony 100 metrów od plaży i 4 kilometry od aquaparku i oferuje bezpłatne WiFi. Pokoje wyposażone są w kuchnię, telewizor, część wypoczynkową oraz prywatną łazienkę. Za 7 noclegów zapłacicie 446 PLN/2 osoby.
Costa Brava od 2640 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Costa Brava od 1970 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Alanya od 2165 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?