Fly4free.pl

Wycieczka na Tajwan za 2168 PLN. Loty z Warszawy oraz 7 noclegów

2168 PLN
Tajpej panorama miasta
Foto: Sean Hsu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wybierzcie się w czerwcu do dalekiej Azji. Odwiedzicie Tajwan – miejsce gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością.

Tajwan to góry, woda i niesamowite widoki. Gorące źródła, barwne świątynie i nocne markety. Na liście „must see” koniecznie zapiszcie takie miejsca jak starówka Tainan czy Park Narodowy Kenting położony nad samym Pacyfikiem, gdzie można zobaczyć zjawiskowe rafy koralowe. To również kulinarny raj dla smakoszy kuchni azjatyckiej. Do Tajpej polecicie liniami Air China z przesiadkami w Pekinie (9 i 4 godzinną).  W cenę biletu wliczony macie także bagaż rejestrowany.

W drodze na azjatycką wyspę i z powrotem będziecie mieli przesiadki w Pekinie, które pozwolą wam na zwiedzanie miasta (nie jest wymagana wiza). W październiku, w stolicy Tajwanu, możecie liczyć na temperatury w granicach 30 stopni Celsjusza. Po Tajpej najłatwiej podróżować metrem.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air China.

Obiekt Dadaocheng Stay jest leży nieopodal centrum miasta, dzięki czemu będziecie mieli stamtąd łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji w mieście. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizor, lodówkę, czajnik elektryczny, garderobę oraz prywatną łazienkę. Wybierając z listy Agoda najtańszy pokój, za pobyt zapłacicie 919 PLN/2 osoby.

Kalendarz najtańszych lotów na Tajwan

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »