Fly4free.pl

Okazja! Boże Ciało na Fuerteventurze: tygodniowy pobyt za 990 PLN. Loty z Berlina i 3* hotel

990 PLN
Foto: Juergen_Wallstabe / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

No i to jest atrakcyjna cena! Spędźcie urlop na przełomie maja i czerwca na jednej z najpiękniejszych wysp archipelagu Wysp Kanaryjskich. Słoneczna pogoda, ponad 150 plaż o łącznej długości ok. 200 km oraz ciepła woda o lazurowym kolorze. Fuerteventura poleca się na wiosenny wypoczynek.

Na popularne „Kanary” udacie się tuż zza naszej zachodniej granicy, w dogodnym terminie obejmującym uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Podróż rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku im. Willy’ego Brandta w Berlinie. W obie strony polecicie na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Fuerteventurze zatrzymacie się na północnym wybrzeżu, w 3* kompleksie Oasis Duna, który znajduje się w kurorcie Corralejo. Z lotniska w okolice proponowanego przeze mnie miejsca zakwaterowania dojedziecie autobusami (z przesiadką) nr 3, 16, 10 oraz 6 i 7, a za bilet w jedną stronę zapłacicie ok. 24 PLN.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

Termin podróży: 29 maja – 5 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 990 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Hotel1155 PLN/2 osoby/7 nocy

Na hiszpańskiej wyspie polecam wam noclegi w dobrym 3* kompleksie apartamentowym Oasis Duna, który znajduje się w sąsiedztwie plaż Medio, Verilitos oraz Goleta. Zakwaterowani będziecie w apartamencie z aneksem kuchennym, salonem, sypialnią oraz łazienką z prysznicem. Na miejscu zapewnione będziecie mieli podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wiosna na Fuerteventurze

Jeżeli zastanawiacie się, czy przełom maja i czerwca to dobry okres na podróż, to odpowiadam, że tak! Przez cały rok na wyspie panują letnie warunki, a w terminie obejmującym Boże Ciało, na miejscu możecie spodziewać się temperatur rzędu 24-26 °C oraz 10-sięciu godzin słonecznych w ciągu dnia.

Planujcie przez większość czasu wypoczywać? Dobrze się składa, na wyspie znajdziecie wiele miejsc, w których bez problemu podładujecie swoje „akumulatory”. Fuerteventura słynie z szerokich, piaszczystych plaż, a jest ich tutaj ponad 150, o łącznej długości ok. 200 km!

Część tych z najlepszych, znajduje się w bliskim sąsiedztwie waszego miejsca zakwaterowania, a są to na przykład plaże: Medio, Verilitos oraz Goleta. Nieco dalej natraficie na kolejną: Pozo oraz jedną z najsłynniejszych – Corralejo.

Foto: Brigida_Soriano / yayimages.com
plaza na kanarach
Foto: Elena Krivorotova / Shutterstock
Foto: oodfon / yayimages.com
Przydatne informacje
 • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń na Wyspach Kanaryjskich.

 • Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia na Fuerteventurze, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.

 • Na moment pisania artykułu, podróżujący tranzytem przez Berlin obywatele Polski nie muszą przedstawiać negatywnego wyniku testu na obecność SARS-CoV-2.

 • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.

 • Preferujcie transport własnym autem? Sprawdźcie jedną z najtańszych opcji parkingowych w okolicy lotniska Brandenburg.

 • Jeżeli do Berlina jechaliście samochodem, to po powrocie do kraju nie czeka was przymusowa kwarantanna.

 • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

 • Fuerteventura w pigułce: co warto zobaczyć oraz gdzie wypoczywać? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników.

 • Fuerteventura dla łasuchów? Zobaczcie, gdzie jeść, aby nie przepłacić.

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »