Fly4free.pl

7 dni w Wietnamie za 3109 PLN. Loty z bagażem z Katowic, przejazdy i hotel na Cat Ba ze śniadaniami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3109 PLN
Oferta nieaktualna
zatoka ha long
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nguyen-Quang-Ngoc-Tonkin-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj swój urlop z wyprzedzeniem i wybierz się w niesamowitą podróż! Spędź tydzień w wyjątkowym Wietnamie. Odwiedź wyspę Cat Ba, na której znajdziesz piękny park narodowy oraz zobaczysz zatokę Ha Long.

Do Azji udasz się w dniach 13 (14) – 21 (22) maja. Czekają cię loty z lotniska w Katowicach do Hanoi, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Turkish Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Stambule.

W Wietnamie proponuję zatrzymać się na wyspie Cat Ba. Na miejscu polecam noclegi w hotelu Pamela Angel. W cenę pobytu zostały wliczone śniadania.

Z lotniska na wyspę dostaniesz się, korzystając z usług lokalnego przewoźnika. Za transfery w obie strony zapłacisz około 82 PLN za osobę.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Wylot z: Katowic
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w obie strony, transfery oraz zakwaterowanie zapłacisz 3109 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5490 PLN/2 osoby

Katowice – Hanoi – Katowice >>

Hotel 564 PLN/2 osoby/pobyt

W Wietnamie rekomenduję pobyt w hotelu Pamela Angel. Obiekt oferuje nowocześnie urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami i klimatyzacją.

Atrakcje 575 PLN/osoba

Zarezerwuj ten rejs po zatoce, w której znajdują się tysiące pokrytych wapieniem wysp krasowych wystających z morza.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »