Tydzień w Tajlandii za 2081 PLN. Loty z Berlina do Krabi i noclegi w 4* hotelu
Spędźcie 7 dni na wybrzeżu Morza Andamańskiego. Za pakiet lotów w dwie strony do Krabi oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie 2081 PLN za osobę.
Ao Nang jest idealnym wyborem, jeżeli planujcie wybrać się na tzw. Island Hopping, czyli zwiedzanie okolicznych wysp. Jednym z najbardziej popularnych miejsc w okolicy jest półwysep Railay, do którego dostaniecie się tylko drogą morską. Natomiast jeżeli preferujecie mniej aktywny wypoczynek, to możecie zrelaksować się na lokalnej plaży lub przy basenie hotelowym.
Podsumowanie oferty
Loty z Berlina do Krabi (20 - 28 maja) za 3280 PLN / 2 osoby (1640 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w 4* Sugar Marina Resort CLIFFHANGER Aonang za 882 PLN / 2 osoby / 7 nocy (441 PLN / osoba) Dla większość z Was wylot z Berlina to nie problem, ale dla tych którzy mają opory, podpowiadamy jak tanio dostać się do stolicy Niemiec.
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Scoot. Na miejscu proponuję zakwaterowanie w 4* hotelu Sugar Marina Resort CLIFFHANGER Aonang. Z lotniska dojedziecie do niego autobusem(od 17 PLN) lub taksówką(od 65 PLN). Sam hotel zaś dysponuje całodobowym basenem, z którego korzystać mogą goście. Jest też basen dla dzieci i siłownia. Pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor, czajnik elektryczny, minibar oraz łazienkę z prysznicem. W każdej znajdują się szlafroki oraz bezpłatne zestawy kosmetyków. Najbliższa plaża, Ao Nang, leży 10-15 min spacerem od hotelu. Z najlepszej oferty skorzystacie, jeśli z listy pośredników wybierzecie serwis zenhotels.
Hurghada od 2285 PLN na 8 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hurghada od 2793 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Sharm El Sheikh od 1756 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Szczecin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?