więcej okazji z Fly4free.pl

Tydzień w Sri Lance za 3254 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 5* Grandeeza Luxury Hotel #listopad

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
3254 PLN
sri lanka plaza
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Penscape / Shutterstock

Przygotowałem dla was propozycję tygodniowego wypoczynku na wyspie Cejlon. Bezpośrednie loty Dreamlinerem i zakwaterowanie w luksusowym hotelu – to przepis na udany urlop. Mało wrażeń? Polecam przejechać się lokalną koleją do miasteczka Elli!

Do Kolombo polecicie bezpośrednio na pokładzie Dreamlinera naszego narodowego przewoźnika PLL LOT w dniach 15-23 listopada. Co ważne, w cenę biletów wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany – bez problemu się spakujecie i wrócicie z pamiątkami.

W Sri Lance proponuję zatrzymać się w 5* Grandeeza Luxury Hotel, który położony jest w Negombo, blisko wybrzeża i oferuje basen z widokiem na Negombo Lagoon. W każdym klimatyzowanym pokoju znajduje się prywatna łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz darmowym WiFi.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za urlop w Sri Lance zapłacicie 3254 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel2208 PLN/2 osoby

W Sri Lance polecam wam zakwaterowanie w 5* Grandeeza Luxury Hotel, który oferuje basen z widokiem na Negombo Lagoon.

zarezerwuj hotel w negombo

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co oprócz relaksu?

Nie chcecie spędzić całego wyjazdu na basenie? Polecam wybrać się na krótką wycieczkę do Kolombo, dojedziecie tam łatwo autobusem. Na zwiedzanie miasta wystarczy jeden dzień. Na waszej liście powinna znaleźć się wizyta w Muzeum Okresu Holenderskiego, zwiedzanie kościoła Wolvendaal oraz odwiedziny w Viharamahadevi Park.

Macie ochotę odkryć, co oferuje reszta Sri Lanki? Musicie przejechać się lokalną koleją do miasteczka Elli. To jedna z najpiękniejszych tras na świecie! Koszt biletów w dwie strony to 12 PLN w trzeciej klasie i 20 PLN w drugiej klasie.

Jeżeli chcielibyście zobaczyć na własne oczy naprawdę niezapomniane widoki, polecam wam trekking na słynną Lion Rock. Wypoczynek pod palmą? Najlepsze plaże na zachodnim wybrzeżu to Hiriketiya, Bentota, Arugam Bay i Kosgoda Beach. Sri Lanka od razu kojarzy się z herbatą – wybierzcie się na jedną z plantacji, na przykład do Virgin White Tea Plantation.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »