Fly4free.pl

Bezpośrednie loty na Sri Lankę z Warszawy i podróż najpiękniejszą trasą kolejową świata za 1921 PLN

1921 PLN
sri lanka pociąg
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Branimir / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygoda czeka! Wybierzcie się na wycieczkę po Sri Lance. Podróż pociągiem na pewno długo pozostanie w waszej pamięci.

Na Sri Lankę polecicie bezpośrednio na pokładzie PLL LOT w dniach 6-14 listopada. Za loty w obie strony zapłacicie 1903 PLN za osobę. Pociągi do Elli odjeżdżają codziennie, możecie dopasować termin do swoich potrzeb. Ja proponuję wam wybrać się tam od 9 do 12 listopada. Koszt biletów w tam i z powrotem to: 11 PLN w trzeciej klasie i 18 PLN w drugiej klasie.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Elli proponuję wam zatrzymać się w Neth Ama Homestay, który leży 15 minut spacerem od mostu Demodara Nine Arch. W każdym apartamencie znajdziecie prywatną łazienkę oraz bezpłatne WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »