Fly4free.pl

Tydzień w Pirenejach za 688 PLN (loty z Krakowa + domek + auto)

Foto: poliki, Shutterstock
Wybierzcie się jesienią na tygodniowy wypoczynek w górach. Za bezpośrednie loty do Lourdes, malowniczy domek usytuowany w Pirenejach oraz samochód zapłacicie mniej niż 7 "stówek".

Lourdes to nie tylko jeden z najsłynniejszych na świecie ośrodków kultu religijnego, ale także brama i dobra baza wypadowa do wędrówek po Pirenejach. Z Lourdes możecie także przedostać się na francuskie wybrzeża Atlantyku i odwiedzić urokliwe miasteczka, takie jak Bajonna lub Biarritz. Możecie również wybrać się na wyprawę do Kraju Basków, gdzie zobaczycie zupełnie inne oblicze Hiszpanii od tego znanego Wam z jej południowych czy wschodnich wybrzeży.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 4 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 2752 PLN/4 os. (688 PLN/os.)

LOTY

Przykładowa rezerwacja (dla 4 osób):

Bilety lotnicze w podanej cenie dostępne są dla wszystkich. W podróż do Francji udacie się z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

We Francji proponuję Wam pobyt w domku alpejskim Les Chalets d’Ossau w miejscowości Gourette. Za domek z dwoma sypialniami przy tygodniowym pobycie zapłacicie 1370 PLN.

Przykładowa rezerwacja:

AUTO

Aby komfortowo dojechać na miejsce noclegu, a także zwiedzić okolicę wypożyczcie samochód w atrakcyjnej cenie 620 PLN/7 dni.

Przykładowa rezerwacja:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »