Fly4free.pl

Wypoczynek w Omanie za 1939 PLN. Jesienne loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu

1939 PLN
Foto: Patrik Dietrich / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dzikie pustynie, piaszczyste plaże, piękne góry i zjawiskowe wąwozy — Oman to niezwykły kraj na Bliskim Wschodzie, który wciąż nie jest zadeptany przez masową turystykę. Skorzystajcie z mojej propozycji i zaplanujcie około tygodniowy pobyt w Maskacie.

Do Maskatu wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Pegasus Airlines z nowego lotniska w Berlinie. Do Omanu polecicie w dniach 2-10 października. Po drodze czekają was przesiadki w Stambule.

Bez dodatkowych opłat zabierzecie ze sobą tylko bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 20 x 40 x 55 cm i wadze do 8 kg. Przed wyruszeniem w podróż sprawdźcie przygotowane przez nas praktyczne porady dotyczące pakowania się.

4* hotel Golden Tulip Headington Ruwi, w którym się zatrzymacie, położony jest w Maskacie przy ulicy High Street Ruwi, niedaleko nadmorskiej promenady. Obiekt oferuje centrum fitness, spa oraz klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Pegasus Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za urlop w Omanie zapłacicie 1939 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż2695 PLN/2 osoby

Berlin – Maskat – Berlin »

zarezerwuj loty do omanu

Hotel1182 PLN/2 osoby

W Omanie polecam noclegi w 4* hotelu Golden Tulip Headington Ruwi. Aby uzyskać najniższą cenę, wybierzcie pośrednika Booking.com

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Omanie?

Maskat to czysta i zielona stolica Omanu, która oferuje przyjezdnym sporo atrakcji. Polecam odwiedzić m.in. port z widokiem na twierdze oraz Wielki Meczet Sułtana Kabusa z 14-metrowym pozłacanym żyrandolem, który wykonano z 600 tys. kryształów Swarovskiego.

Oman jest pełen niezwykłych miejsc — koniecznie musicie pojechać do jednego z wąwozów, które wypełnia woda w porze deszczowej i tworzy zjawiskowe oazy. Najpiękniejsze wąwozy to Wadi Shab, Wadi Tiwi i Wadi Bani Khalid.

Góry Al–Hadżar to jedna z najpopularniejszych atrakcji w Omanie. Znajdziecie tam wielki kanion Wadi Ghul oraz największą górę Omanu – Jebel Shams.

Foto: Lukas Bischoff Photograph / Shutterstock
Foto: NAPA / Shutterstock
oman
Foto: Patrik Dietrich / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Omanie.

  • Aktualne informacje możecie śledzić tutaj.

  • Co w przypadku sytuacji, gdy wasze loty nie dojdą do skutku w związku z trwającą pandemią koronawirusa? Pegasus Airlines oferują bezpłatną zmianę rezerwacji lub zwrot pieniędzy za bilet – więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu do Omanu? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »