Fly4free.pl

Tydzień w Laosie za 2676 PLN. Loty z Warszawy i hotel ze śniadaniami

2676 PLN
Foto: WeStudio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was propozycję tygodniowego pobytu w Azji Południowo-Wschodniej. Odwiedźcie wciąż niezadeptany przez masową turystykę Laos.

W podróż udacie się liniami Qatar Airways i Lao Airlines z bagażem rejestrowanym. Po drodze czekają was przesiadki w Katarze oraz Wietnamie. Dłuższe z nich możecie wykorzystać na zwiedzanie Hanoi. Za bilety w dwie strony, w dniach (14-22 listopada), zapłacicie 2258 PLN za osobę. Noclegi w pensjonacie ze śniadaniami to koszt 836 PLN / 2 osoby (418 PLN za osobę). W listopadzie w Laosie trwa sezon i pora sucha. W północnej części kraju znajdziecie najważniejsze atrakcje.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 50 x 37 x 25 cm (max. 7 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 300 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 30 kg.

W Laosie proponuję wam noclegi w pensjonacie Cold River, który leży w mieście Luang Prabang. We wszystkich pokojach znajdziecie prywatną łazienkę, klimatyzację i bezpłatne WiFi. W cenę wliczone są śniadania.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »