Fly4free.pl

Podróż do Korei Południowej od 2644 PLN. Loty do Seulu z 2 miast + noclegi w hotelu

od 2644 PLN
seul widok na miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FenlioQ-Shutterstock
Wybierz się do dalekiej Azji i przeżyj niezapomnianą przygodę! Odwiedź niezwykłą Koreę Południową, zobacz wyjątkowe zabytki i skosztuj pysznej orientalnej kuchni.

Do Azji udasz się w terminie 28 (29) listopada – 5 grudnia. Do Seulu polecisz z jednego z 2 polskich miast na pokładzie samolotów linii lotniczej Lufthansa, z gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami we Frankfurcie i Monachium.

W stolicy Korei Południowej proponuję pobyt w hotelu Noble. Obiekt zlokalizowany jest niedaleko najważniejszych atrakcji miasta.

Termin podróży: listopad/grudzień
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Wycieczka (obejmująca przeloty oraz noclegi w hotelu) kosztować cię będzie od 2644 PLN, przy dwóch osobach podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Hotel 1036 PLN/pobyt

W Seulu polecam pobyt w hotelu Nobel. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę, klimatyzację i darmowe WiFi. Obiekt znajduje się w pobliżu Pałacu Changdeoggung.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 303 PLN/osoba

Chciałbyś poznać tajniki lokalnej kuchni? W takim razie wybierz się na tradycyjną koreańską lekcję gotowania, w trakcie której poznasz przepisy i przysmaki.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »