Tydzień w 4* hotelu na południu Hiszpanii (z wyżywieniem) z Warszawy za 2799 PLN

2799 PLN/osoba Urlop w Hiszpanii z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Nawet przed szczytem sezonu na południowym wybrzeżu Hiszpanii możesz liczyć na dużo słońca oraz wysokie temperatury. Dodatkową zaletą jest to, że w tym okresie nie znajdziesz tam tłumów. Prawda, że brzmi kusząco?
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Almerii udasz się z warszawskiego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w maju. W obie strony polecisz z PLL LOT. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę zabrać możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Urlop spędzisz w 4* hotelu Playadulce, który położony jest tuż przy plaży w miejscowości Aguadulce. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen, kryty basen z podgrzewaną wodą oraz centrum fitness. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, telewizor oraz sejf. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

W cenie zapewnione są loty (z bagażem rejestrowanym), transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz codzienne śniadania i obiadokolacje.

Termin podróży: 13 – 20 maja
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny (55x40x23 cm) i rejestrowany (do 20 kg)
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (serwowane w formie bufetu)
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 25.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Tydzień z all inclusive na Teneryfie 🌴☀️🍹 4* Tropical Park za 2499 PLN
Hiszpania z Poznania 2499 PLN

Tydzień z all inclusive na Teneryfie: 4* Tropical Park

✨Europejskie stolice w cenie dużej pizzy 🍕💫 Madryt, Rzym, Budapeszt, Bukareszt, Londyn i Paryż od… 64 PLN 😱 (w jedną stronę) ✈️
Europejskie stolice z 4 miast od 64 PLN

Loty do kilku europejskich stolic w cenie dużej pizzy (w jedną stronę)

Miejsce, gdzie łatwo zapomnieć o codzienności 🥰🤩 Wycieczka na Teneryfę za 1251 PLN 🌊🌋
Teneryfa z Krakowa 1251 PLN

Królowa Wysp Kanaryjskich w supercenie. Loty KLM i aparthotel

Marbella w listopadzie, czyli słońce po sezonie 🌞🇪🇸 City break za 1219 PLN
Hiszpania z Warszawy 1219 PLN

Wycieczka na Costa del Sol (loty + hotel ze śniadaniami)

Faliraki (5 dni) w Evita Resort z Krakowa
OD 1829 PLN

Faliraki (5 dni) w Evita Resort z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa
OD 1839 PLN

Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Ialissos (5 dni) w Filerimos Village - All Inclusive z Krakowa
OD 1739 PLN

Ialissos (5 dni) w Filerimos Village - All Inclusive z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic
OD 1339 PLN

Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?