Fly4free.pl

Tydzień w Hiszpanii na Costa Almeria za 665 PLN – 4* hotel ze śniadaniami. Wylot z Warszawy

Oferta wyprzedana
Costa Almeria
Foto: Mariami Aphkhazava / Shutterstock.com
od
665 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
21.05.2018 - 28.05.2018
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spędź siedem słonecznych dni na hiszpańskim wybrzeżu w bardzo dobrej cenie! Oferta ważna do godziny 15:00 lub wyprzedania się miejsc.

Opis oferty:

Idealny hotel nie tylko na rodzinne wakacje. Bardzo dobre wyżywienie, miła obsługa i możliwość korzystania z bogatej infrastruktury wodnej baseny dwóch hoteli to niewątpliwe atuty hotelu. Do tego piękna, szeroka plaża leżąca nieopodal.

Do dyspozycji gości:

Recepcja, lobby, windy, restauracja, bar, taras słoneczny z leżakami i parasolami, basen (słodka woda), room service (płatny, dostępny w godz. 11:00-13:00 i 19:00-21:00), sklep z pamiątkami, pralnia i prasowalnia (płatne), wypożyczalnia samochodów. Hotel dzieli również strefę basenową z hotelem Playasol i tam dostępne: snack bar (lipiec – sierpień), ogród, tarasy słoneczne z leżakami i parasolami, duży basen (pow. ok. 800 m2) ze zjeżdżalnią i z jacuzzi, strefa wodna ze zjeżdżalniami, mini klub. Hotel zapewnia ręczniki basenowe (depozyt ok. 10 EUR + 1 EUR/wymiana). Uwaga! Osoby wybierające zakwaterowanie w hotelu Playalinda w maju i na początku czerwca mogą zostać przekwaterowane do hotelu Playasol.

Wyżywienie:

Śniadania w formie bogatego bufetu (możliwość dopłaty do HB lub all inclusive).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »