Fly4free.pl

Tydzień w Gambii za 2703 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy i 4* hotel

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2703 PLN
Oferta nieaktualna
plaza w gambii
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: evenfh-Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ucieknij od chłodnej Polski do słonecznej Afryki i odpocznij na plażach Oceanu Atlantyckiego. Skorzystaj z atrakcyjnych cen czarterowych przelotów i jeszcze w tym tygodniu odwiedź Gambię.

Do Afryki udasz się z Warszawy w terminie 1 – 8 grudnia. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz rejestrowany (nadawany do luku).

W Gambii zatrzymasz się w 4* Kololi Beach Resort, który położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Do twojej dyspozycji zostanie oddany basen zewnętrzny i taras słoneczny.

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacisz 2703 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 3540 PLN/2 osoby

Warszawa – Gambia – Warszawa >>

Hotel 1866 PLN/2 osoby

W Gambii polecam noclegi w 4* Kololi Beach Resort. Twój pokój wyposażony będzie w klimatyzację, WiFi i prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »