Fly4free.pl

Tydzień w Dubaju za 842 PLN (loty z Katowic + noclegi w hotelu ibis)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ilona Ignatova, shutterstock.com
Mam dla Was ofertę taniego wypoczynku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Za bezpośrednie loty do Dubaju oraz noclegi w bardzo dobrze ocenianym hotelu ibis zapłacicie 842 PLN.

Dubaj to niezliczone atrakcje. W mieście możecie pojeździć na nartach na krytym stoku w Mall of the Emirates lub na łyżwach w Dubai Mall. W tym drugim znajdziecie także ogromne akwarium z tysiącami ryb, a przed stoi najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa, z tarasem widokowym znajdującym się na 124 piętrze. W dzień możecie wypocząć na jednej z wielu publicznych plaż. Jedna z najbardziej popularnych znajduje się przy hotelu Burdż al-Arab, natomiast wieczorem polecam Wam udać się pod Dubai Mall na pokaz tańczących fontann lub na spacer po słynnej Marinie.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 1684 PLN/2 osoby (842 PLN/osoba)

LOTY

Bilety lotnicze w najniższej cenie dostępne są dla pary osób, z których przynajmniej jedna posiada wykupione konto Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że do Dubaju podróżujecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

O tanich biletach do Zjednoczonych Emiratów Arabskich poinformował nas Smrodek, dziękujemy.

NOCLEGI

W Dubaju proponuję Wam zatrzymać się w hotelu Ibis World Trade Centre. Za zakwaterowanie dwóch osób w terminie 19 – 26 czerwca zapłacicie 808 PLN (podatki i opłaty lokalne w wysokości 230 PLN/2 osoby, nie są wliczone). Bardzo dobre opinie o obiekcie sprawdzicie klikając tutaj.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Cena hotelu 808zł bez możliwości anulowania.Z tą opcją 950zł
Ves123, 23 września 2017, 17:44 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Oczywiście plus opłaty co daje ponad 1200zł.Co i tak nie jest złą ceną.
Ves123, 23 września 2017, 17:49 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Loty nieaktualne.
gosvami, 23 września 2017, 17:51 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »