Fly4free.pl

Karaibskie last minute bez testów! Tydzień w Dominikanie za 2901 PLN. Bezpośrednie loty z Warszawy i 4* hotel blisko plaży

2901 PLN
Plaża
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeżeli należycie do osób, które potrafią szybko podejmować decyzję lub marzy się wam wypoczynek w iście rajskiej scenerii, to ta oferta powinna was zainteresować. Wybierzcie się do słonecznej Dominikany, wypluskajcie się w ciepłym Morzu Karaibskim oraz odpocznijcie w cieniu rzucanym przez palmy. Jest jeden warunek – musicie szybko się zdecydować na wyjazd…

Ponieważ na karaibską wyspę udacie się już za dwa dni (14 czerwca) z warszawskiego lotniska im. Chopina. W Dominikanie spędzicie tydzień, a następnie wrócicie do kraju (22 czerwca – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio i wygodnie, na pokładzie wyczarterowanego samolotu Boeing 787 Dreamliner. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Grand Laguna Beach, który znajduje się w miejscowości Sosúa. Z międzynarodowego lotniska w Puerto Plata w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 242 DOP (ok. 16 PLN).

Termin podróży: 14 – 21 (22) czerwca
Linie lotnicze: czarter PLL LOT
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel apartamentowy

Za czarterowe loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 2901 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel1804 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie polecam wam noclegi w znakomitym 4* hotelu Grand Laguna Beach, który znajduje się tuż nieopodal piaszczystej plaży w miejscowości Sosúa. Na miejscu zakwaterowani będziecie w nowocześnie urządzonym studio z aneksem kuchennym, salonem, sypialnią oraz łazienką z prysznicem. Na ternie obiektu znajduje się taras słoneczny oraz dwa baseny, w tym jeden z widokiem na Morze Karaibskie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Relaks w Dominikanie

Jeżeli przylecieliście tutaj w celu poprawy samopoczucia, przysłowiowego podładowania akumulatorów oraz uzupełnienia witaminy D, to doskonale trafiliście. W czerwcu w Dominikanie możecie spodziewać się temperatur przekraczających 30 °C oraz 9 godzin słonecznych w ciągu dnia.

Ponadto przez cały okres zakwaterowani będziecie w sąsiedztwie plaży Punta Payne, na której odpoczniecie, wypluskacie się w ciepłym morzu oraz zadbacie o wiosenną opaleniznę.

Jeżeli chcielibyście także coś zobaczyć, to rekomenduję wam całodzienną wycieczkę do pobliskiego miasta – Puerto Plata. Na miejscu obowiązkowo musicie wjechać koleją na szczyt Isabel de Torres, który znajduje się na terenie parku narodowego o tej samej nazwie. Z góry będziecie mieli okazję podziwiać zapierający dech w piersiach widok na miasto, morze oraz okolicę. Wjazd i zjazd kosztować was będzie 10 USD (ok. 37 PLN). Co jeszcze warto zobaczyć w Dominikanie? Tego dowiecie się z tego tekstu.

plaza w dominikanie
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
kobieta na plaży
Foto: suravid / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ważne! Obecnie Rząd Republiki Dominikańskiej pozostawił otwarte swoje granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe.

  • Natomiast aktualne wytyczne dotyczące podróżowania do Dominikany w czasie COVID znajdziecie, klikając tutaj.

  • Do wjazdu na wyspę nie będziecie potrzebowali wizy – wystarczy ważny paszport.

  • Na moment pisania artykułu na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Przed wyjazdem zapoznajcie się z relacją z podróży do Dominikany, napisaną przez naszego czytelnika.

  • Zajrzyjcie także na nasze forum – to prawdziwa skarbnica wiedzy. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji na temat Dominikany – gdzie zjeść, jak się poruszać i co zwiedzić.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »