Fly4free.pl

Tydzień w Chorwacji za 843 PLN. Loty do Puli z Poznania + zakwaterowanie

843 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Istria to przepiękny region, w którym znajdziecie zapierające dech w piersiach widoki, pozostałości po czasach starożytnych oraz pyszną kuchnię. Do tego gwarancja świetnej pogody i południowa gościnność – szykuje się urlop idealny.

Do Chorwacji udacie się 10 czerwca z lotniska w Poznaniu, a do kraju wrócicie 17 czerwca. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny.

W Puli zakwaterowani będziecie w apartamencie, który znajduje się w samym centrum miasta. Od większości atrakcji dzielić was będzie kilka minut spaceru. Ponadto skorzystacie z darmowego Wi-Fi.

Termin podróży10–17 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie tylko 843 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 418 PLN/2 osoby

Poznań – Pula – Poznań >>

Hotel 1268 PLN/tydzień/2 osoby

W Puli rekomenduję wam zakwaterowanie w apartamencie zlokalizowanym w centrum miasta. Od większości atrakcji dzielić was będzie kilka minut spaceru. Na miejscu znajdziecie komfortowy pokój z tarasem i prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 985 PLN/tydzień/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wypożyczcie Mini lub podobny model samochodu w tej klasie i odkryjcie Chorwację na własną rękę!

Przydatne informacje
  • Wszyscy podróżujący do Chorwacji muszą przedstawić na granicy Unijny Certyfikat COVID, dowód zaszczepienia, ozdrowienia lub negatywny wynik testu na koronawirusa.
  • Więcej informacji na temat aktualnie obowiązujących restrykcji znajdziecie tutaj.
  • Wiele przydatnych wskazówek odnośnie podróży do Chorwacji znajdziecie na naszym forum – to prawdziwa skarbnica wiedzy!
  • Pula posiada dobrze rozwiniętą siatkę komunikacji miejskiej, pod tym linkiem znajdziecie listę linii oraz miejsca, do których dojedziecie autobusem.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »