Tydzień w Chorwacji z Krakowa za 600 PLN. Loty i noclegi
Proponuję wam spędzenie 7 październikowych dni na wybrzeżu Morza Adriatyckiego.
Z krakowskiego lotniska do Zadaru wyruszycie 13 października, by po 7 dniach wrócić do kraju. Za przelot linią Ryanair z bagażem podręcznym zapłacicie 178 PLN za osobę. Zakwaterowanie na miejscu każdego z was kosztować będzie 422 PLN.
W Chorwacji proponuję wam noclegi w pensjonacie Rooms & Apartments Linda & Mario, który znajduje się w odległości 400 metrów od wybrzeża Morza Adriatyckiego oraz 3.6 km od centrum Zadaru. Z lotniska do miasta dostaniecie się autobusem za 25 HRK (ok. 15 PLN). Do miejsca zakwaterowania dojedziecie za dodatkowe 10 HKR (ok. 6 PLN).
Zachęcam was do wypożyczenia samochodu po przylocie do Zadaru. Ceny wynajmu zaczynają się już od 40 PLN/doba. Z własnym pojazdem łatwiej będzie wam poruszać się po okolicy.
Słoneczny Brzeg od 2233 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Brava od 2227 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Teneryfa od 2609 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?