brindisi włochy

Tydzień w Apulii za 1449 PLN. Loty do Brindisi z Wrocławia + noclegi blisko plaży

1449 PLN Apulia z Wrocławia
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Odwiedź jeden z najpiękniejszych regionów Włoch. Wybierz się do Apulii, w której czekają na ciebie malownicze plaże i zjawiskowe widoki. Tym razem będziesz miał okazję odkryć okolice Brindisi.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na Półwysep Apeniński udasz się w terminie 13-20 czerwca z lotniska we Wrocławiu. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziesz mógł mały bagaż podręczny.

W Brindisi polecam zakwaterowanie w apartamencie Salento. Obiekt został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości. Z lotniska do miejsca noclegowego dostaniesz się komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin: czerwiec
Linia lotniczaRyanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 1449 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 502 PLN/2 osoby

Wrocław – Brindisi – Wrocław >>

Hotel 2396 PLN/2 osoby/pobyt

W Apulii proponuję pobyt w apartamencie Salento. Obiekt znajduje się w spokojnej okolicy. Do twojej dyspozycji zostanie oddany komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1133 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie pobytu w Apulii chciałbyś zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Brindisi.

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 25.05.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Odkryj piękno Włoch 🇮🇹😍 Loty do Bari i noclegi ze śniadaniami w Polignano a Mare za 1144 PLN 💚
Apulia z Katowic 1144 PLN

Słoneczna wycieczka do Włoch: loty do Apulii i noclegi

Włoska stolica w pełnym komforcie ✨ z weekendem ✨ Loty i ⭐⭐⭐⭐hotel ze śniadaniami za 789 PLN 😎🍝
Rzym z Katowic 789 PLN

Stolica Włoch w dogodnym terminie i doskonałej cenie. Loty i 4* hotel

Tanio❗Wakacyjne loty do Chorwacji, Czarnogóry, Włoch, Bułgarii, Grecji i na Cypr od 77 PLN (w jedną stronę) 😮
Tanio na południe z Polski 77 PLN

Wakacyjne loty na południe Europy

Lato nad jeziorem Iseo od 1024 PLN 😍🇮🇹 Loty, wynajem auta i noclegi ze śniadaniami 😎
Włochy z Gdańska od 1024 PLN

Przywitaj kalendarzowe lato nad mniej znanym alpejskim jeziorem

Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina
OD 3019 PLN

Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina

Reklama: okazja od naszego partnera
Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina (BB)
OD 2679 PLN

Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina (BB)
OD 3059 PLN

Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Bari (5 dni) w Hi Hotel Bari z Warszawy Modlin
OD 1879 PLN

Bari (5 dni) w Hi Hotel Bari z Warszawy Modlin

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?