Fly4free.pl

Tydzień w Apulii za 1449 PLN. Loty do Brindisi z Wrocławia + noclegi blisko plaży

1449 PLN
Oferta nieaktualna
brindisi włochy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: StevanZZ / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odwiedź jeden z najpiękniejszych regionów Włoch. Wybierz się do Apulii, w której czekają na ciebie malownicze plaże i zjawiskowe widoki. Tym razem będziesz miał okazję odkryć okolice Brindisi.

Na Półwysep Apeniński udasz się w terminie 13-20 czerwca z lotniska we Wrocławiu. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziesz mógł mały bagaż podręczny.

W Brindisi polecam zakwaterowanie w apartamencie Salento. Obiekt został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości. Z lotniska do miejsca noclegowego dostaniesz się komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin: czerwiec
Linia lotniczaRyanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 1449 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 502 PLN/2 osoby

Wrocław – Brindisi – Wrocław >>

Hotel 2396 PLN/2 osoby/pobyt

W Apulii proponuję pobyt w apartamencie Salento. Obiekt znajduje się w spokojnej okolicy. Do twojej dyspozycji zostanie oddany komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1133 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie pobytu w Apulii chciałbyś zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Brindisi.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »