Tydzień w Andaluzji za 1402 PLN. Loty z Wrocławia + hotel niedaleko plaży

1402 PLN Andaluzja z Wrocławia
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Południe Hiszpanii nie bez powodu kojarzy się z rajskim wybrzeżem, świetną pogodą i malowniczymi widokami. Dodatkowo kraj ten słynie ze znakomitej kuchni. Poznaj wszystkie walory tego regionu i spędź tydzień na Costa del Sol, korzystając z przygotowanej przeze mnie oferty.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Andaluzji udasz się w terminie 6-13 czerwca z lotniska we Wrocławiu. Do Malagi polecisz bezpośrednio linią Ryanair. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny.

W Hiszpanii zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym hotelu Galicia, który dzięki lokalizacji niedaleko plaży, będzie doskonałym miejscem na relaks, a także świetną bazą wypadową do zwiedzania południa Półwyspu Iberyjskiego. Z lotniska w Maladze do miejscowości Fuengirola, gdzie znajduje się hotel, dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem.

Termin podróży: 6-13 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny (40 x 20 x 25cm)
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 1402 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 555 PLN/2 osoby

Wrocław – Malaga – Wrocław >>

Hotel 2248 PLN/2 osoby/pobyt

W Hiszpanii zatrzymaj się w położonym w pobliżu plaży hotelu Galicia. W obiekcie znajdziesz przytulne pokoje wyposażone w balkon, z którego rozciąga się piękny widok oraz klimatyzację i bezpłatne WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 321 PLN/2 osoby/pobyt

Aby komfortowo zwiedzać Andaluzję, wypożycz samochód już na lotnisku.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 5.06.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
All inclusive na Majorce 🌊🍹 Tydzień w 4* hotelu przy plaży za 2349 PLN
Hiszpania z Gdańska 2349 PLN

All inclusive na Majorce: tydzień w 4* hotelu przy plaży

Tydzień na Wyspach Kanaryjskich za 1699 PLN 👙⛱️ W cenie loty i noclegi w hotelu ✈️🛌
Fuerteventura z Krakowa 1699 PLN

Ta wyspa to prawdziwe królestwo piasku i najpiękniejszych plaż na Kanarach

Wczasy na Lanzarote 🌊🌴 Tydzień w hotelu ze śniadaniami i kolacjami za 2399 PLN
Hiszpania z Katowic 2399 PLN

Wczasy na Lanzarote: tydzień w hotelu ze śniadaniami i kolacjami

Teneryfa z all inclusive i wulkaniczną plażą 🌋🏖️ 7 dni w 4* hotelu za 2399 PLN
Hiszpania z Warszawy 2399 PLN

Teneryfa z all inclusive i wulkaniczną plażą: 7 dni w 4* hotelu

Costa del Sol (7 dni) w Nerja Club z Wrocławia (BB)
OD 1619 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Nerja Club z Wrocławia (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Costa del Sol (7 dni) w Las Palmeras (Fuengirola) z Warszawy
OD 1499 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Las Palmeras (Fuengirola) z Warszawy

Reklama: okazja od naszego partnera
Costa del Sol (7 dni) w MedPlaya Alba Beach (ex. Balmoral) z Wrocławia (BB)
OD 1669 PLN

Costa del Sol (7 dni) w MedPlaya Alba Beach (ex. Balmoral) z Wrocławia (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Costa del Sol (7 dni) w Best Siroco z Gdańska (BB)
OD 1669 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Best Siroco z Gdańska (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?