Fly4free.pl

Tydzień nad Jeziorem Garda za 432 PLN. Loty z Poznania, noclegi i auto

432 PLN
Oferta wyprzedana
widok na jezioro garda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fotomika / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się z rodziną lub przyjaciółmi na 7-dniowy wypoczynek nad włoskim jeziorem. Za pełen pakiet obejmujący loty, zakwaterowanie i auto na cały pobyt zapłacicie 432 PLN.

Włoskie jezioro Garda położone w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem, otoczone szczytami Prealpi Gardesane, jest świetnym miejscem na wiosenny urlop. Dzięki wypożyczonemu autu będziecie mogli zobaczyć wszystkie atrakcje w okolicy. Cena benzyny wynosi około 1,6 EUR za litr. Pogoda będzie sprzyjała zwiedzaniu.

Podsumowanie oferty

432 PLN / osoba (1726 PLN / 4 osoby)
Loty z Poznania do Bergamo (26 marca - 2 kwietnia) za 312 PLN / 4 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Campeggio Bella Italia za 1186 PLN / 4 osoby / 7 nocy (297 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 228 PLN / 4 osoby (57 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

Campeggio Bella Italia oferuje całą gamę możliwości aktywnego spędzania czasu. To fantastyczny kompleks basenów dla dzieci i dorosłych oraz idealna baza wypadowa do poznania Werony, Mediolanu i Wenecji. Będziecie mieli piękny widok na jezioro z campingowej restauracji. Za 7 noclegów ze wszystkimi opłatami zapłacicie 1186 PLN / 4 osoby.

Wypożyczonym samochodem szybko dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zobaczycie najważniejsze atrakcje w okolicy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »