Fly4free.pl

Tydzień na Teneryfie z Katowic od 933 PLN (loty + noclegi)

Oferta wyprzedana
Tenreryfa plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin, shutterstock
Przygotowałem dla Was ofertę wypoczynku na Kanarach. Skorzystajcie z promocyjnych przelotów na Teneryfę i wynajmijcie mieszkanie na południu, a za pakiet zapłacicie od 933 PLN.

Słońce, piasek i intensywnie zielone palmy, wyłaniający się majestatycznie, szczyt wulkanu Teide, to niewątpliwie znaki rozpoznawcze Teneryfy. Można powiedzieć, że wakacje trwają tam cały rok. To idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Teneryfa to wyspa zróżnicowana pod kątem krajobrazu i klimatu, ma dwie wyraźnie różne części – cieplejsze, bardziej słoneczne południe z piaszczystymi plażami, i chłodniejszą północ, z bujną tropikalną roślinnością.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 1866 PLN/2 osoby (933 PLN/osoba)

LOTY

Kliknij i zarezerwuj loty na Teneryfę w terminie 3 – 10 grudnia:

Przykładowa rezerwacja przelotu dwóch osób:

Bilety lotnicze w najniższej cenie dostępne są dla pary osób, z których przynajmniej jedna posiada wykupione konto Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że na Kanary podróżujecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Na Teneryfie proponuję Wam wynająć stanza privata confort. Posesja zlokalizowana jest w miejscowości Palm-Mar i od lotniska Teneryfa Południowa oddalona jest o ok. 16 km. Mieszkanie znajduje się w kompleksie domków z dostępem do dwóch basenów, a pobliska plaża oddalona jest o ok. 100 metrów.

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 100 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie obiektu w Barcelonie >>

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 3 – 10 grudnia:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »