Fly4free.pl

Tydzień na Seszelach za 3955 PLN. Loty z Wiednia + 4* hotel

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3955 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fokke baarssen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rajski urlop nad Oceanem Indyjskim to idealny pomysł na jesienną podróż. Zrelaksuj się na niesamowitych plażach i podziwiaj malowniczą roślinność oraz odwiedź okoliczne wyspy, np. La Digue i Praslin.

Do Afryki udasz się w terminie 18 (19) – 26 (27) października z lotniska w Wiedniu. W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczej Etihad Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Abu Zabi. W cenie możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny i rejestrowany.

Na Seszelach polecam pobyt w 4* hotel Carana Hilltop Villa, który znajduje się w niedalekiej odległości od plaży. Na terenie obiektu znajduje się basen zewnętrzny.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Etihad Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacisz 3955 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5153 PLN/2 osoby

Wiedeń – Mahe – Wiedeń »

Hotel 2757 PLN/2 osoby/tydzień

Na Seszelach proponuję zakwaterowanie w 4* hoteli Carana Hilltop Villa. Kompleks oferuje przytulnie urządzone pokoje z prywatną łazienka i klimatyzacją.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 284 PLN/osoba

Wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Valee de Mai. Poznaj prawdziwe serce i duszę Praslin w legendarnej dolinie.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »