Fly4free.pl

Tydzień na Gwadelupie za 4176 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
4176 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Filip Fuxa / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Piękne plaże i zatoki, turkusowa woda oraz odpoczynek w cieniu palm. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Gwadelupie. Wystarczy, że zdecydujesz się skorzystać z przygotowanego przeze mnie pomysłu na wycieczkę.

Na Karaiby udasz się w terminie 14 – 21 czerwca. Do Pointe-à-Pitre polecisz z Warszawy na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Le Coin Tranquille. Czeka tam na ciebie apartament typu studio oraz odkryty basen.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za tygodniowy urlop na Gwadelupie (loty oraz noclegi) zapłacisz 4176 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1538 PLN/2 osoby/pobyt

W pensjonacie Le Coin Tranquille czeka na ciebie w pełni wyposażone studio, idealne do spędzenia tygodniowego urlopu. Dla gości przygotowano również ogród, taras słoneczny oraz miejsce na grilla.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 438 PLN/2 osoby

Chcesz zwiedzić więcej? Wypożycz auto tuż po wylądowaniu na wyspie. Pozwoli ono łatwo dotrzeć do wszystkich interesujących zakątków.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »