Fly4free.pl

Karaiby bez paszportu: tydzień na Gwadelupie za 3643 PLN. Loty z Warszawy + domek niedaleko plaży

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3643 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: feuerpferd1111 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się daleki wyjazd, a posiadacie tylko dowód osobisty? Nic straconego – wybierzcie się na francuską część karaibskiego archipelagu. Gwadelupa to piękne plaże, zielone gaje kokosowe oraz wiele atrakcji dla turystów.

Na Karaiby udacie się w terminie 18 – 25 listopada. Czekają was loty z Warszawy do Pointe-à-Pitre, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Na Gwadelupie zatrzymajcie się w Bungalow cocodile. To zlokalizowany niedaleko plaży kompleks domków, gdzie szybko poczujecie karaibsko-wakacyjny klimat.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: bungalow

Za tygodniowy urlop na Gwadelupie (pakiet lotów i noclegów) zapłacicie 3643 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1490 PLN/2 osoby

W Bungalow cocodile do dyspozycji będziecie mieli w pełni wyposażony domek letniskowy. W jego skład wchodzi m.in. sypialnia, prywatna łazienka, aneks kuchenny oraz klimatyzacja. W ogrodzie będziecie mogli skorzystać z miejsca na grilla.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1046 PLN/2 osoby/pobyt

Jeśli chcecie zobaczyć więcej atrakcji na wyspie, wynajmijcie samochód już na lotnisku na Gwadelupie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »